Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal párok, akik már régebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok, akik már régebb óta együtt vagytok, nálatok mennyi szex van általában?

Figyelt kérdés
A régebbet azt mondjuk legalább 2.5-3 évre értettem :)

2022. máj. 1. 17:16
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Mint a viccbeli rabbi Kohnnak:


Hát mondja maga is!

szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

41-es a merevedési gondokra itt nem kapsz segítséget. A kérdés így szól :"Fiatal párok, akik már régebb óta együtt vagytok, nálatok mennyi szex van általában?"


tehát valószínűleg a fiatalokra irányul nem egy kiégett 50-es egyedülálló kappanra . . . .

szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Juj valaki nagyon találva érzi magát :D


Ami engem illet, egyik sem talált, bár a kiégettségben lehet valami, vannak dolgok, amik már nem indítanak be úgy, mint régebben. De szerencsére eddig mindig jött helyettük új érdeklődés ;)

tegnapelőtt 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Sztem pont te érezted magad találva, mert már azon is meglepődtél hogy valaki napi egyszer is kitudja elégíteni a párját. Nagy nemi életed soha nem lehetett ha már ezen hitetlenkedtél. 34 vagyok, napi kétszer kap a 24 éves barátnőm, szégyeljem magam azért, mert neked nem megy ?
tegnapelőtt 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Minden nap ugyanazt a nőt kétszer? Semmi személyi változatosság? Hát te tudod..


A kérdezőt továbbra is - sőt méginkább - óva intem tehát attól, hogy a Gyakoris Gyorslövetűk egymásra licitálása alapján próbálja megismerni a valóságot. Vannak erre megbízhatóbb statisztikák.

tegnapelőtt 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Igen gondoltam, most jön az hogy mindenki hazudik, csak hogy TÉGED férelvezessnek. Mert tudták hogy fogsz jönni hitetlenkedni, ezért most mindeki be akar csapni. Ekkora barom nem lehetsz ? :D :D :D
tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
46-os egyáltalán minek állsz le ezzel a kreténnel ? Vagy egy 14 éves irógat a profijáról, vagy egy 72 éves. Egyébként már láttam a kínlódását máshol is, nem megy 100-on a tag!
tegnapelőtt 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

46:


Dehogyis! Az emberek leginkább magukat szeretik áltatni. De én neked pl. hiszek, elhiszem hogy évente több mint 700-szor szexelsz a feleségeddel. Én ennyiszer ugyanazt a nőt nem kívánom meg, de vannak ilyen one-woman-guy típusú emberek, azt sem kell szégyellni!

tegnapelőtt 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

utolsó te egy nyomorék vagy :D és a szerelmesek amikor napi 4-szer is csinálják ? Azt hová rakod be a statisztikádba ? Emberei szokásokról nem lehet statisztikát csinálni te családipótlék . . . .

Majd lesz egyszer egy barátnőd, akit szeretni fogsz, kívánni fogsz, és nem lesz elég a napi egy, meg a havi egy sem, amit itt bizonyítgatsz.

Ahogy fentebb is írták a problémádra keserűségedre nem ezek a topikok a gyógyír, ahol fiatalok tesznek fel fiatal pároknak szoló kérdést. Ha neked nem működik a cerka, vagy ronda vagy mint a bűn, fiatal, öreg, itt akkor sem lesz megoldás a problémádra.


Attól te szerencsétlen hogy itt hitetlenkedsz, még minden marad az ami. Irány a pszichiátria, esetleg urológia, vagy fórumozás helyett inkább fonj kosarat. Mindenki csak nyer vele, te is!

tegnapelőtt 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

49 ez valami egészen elcseszett frigid kappan lehet :D van ilyen nőkbe is amúgy, akik mindig hitetlenkednek egy normális párkapcsolat atitűdjein.

Egyébként nálam a 2-3 simán befigyel egy szexibb fehérnemű hatására, nincs itt semmi látnivaló. Egészséges férfi, egy pajkosabb nő mellett tud teljesíteni.

tegnapelőtt 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!