Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal párok, akik már régebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok, akik már régebb óta együtt vagytok, nálatok mennyi szex van általában?

Figyelt kérdés
A régebbet azt mondjuk legalább 2.5-3 évre értettem :)

2022. máj. 1. 17:16
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
76%

#30:


Nem kértem, hogy alkalmazkodj a statisztikámhoz, biztos vannak kivételek. Csak azt vettem észre, hogy a gyakoris válaszolók nagy részének az állítólagos libidója messze felülmúlja azokét, akiket szemlyesen ismerek. Én most nem vagyok mérvadó, mert egy éve nincs senkim (leszámítva pár futó kapcsolatot).


#26 voltam.

márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 3 éve együtt vagyunk, és együtt is élünk, azt hiszem ez fontos részlet. Az elején isteni volt minden, aztán pár hónap után kezdett megszokott lenni a szex, és egyre ritkult, ahogy a barátnőm már nem kívánta annyira. Volt 2-3 durva hullámvölgyünk, mikor konkrétan havi 1-2 volt, most szerencsére ez rendeződött, és olyan heti 1, kissebb szerencsével 2 együttlét is megvan. Persze érzem néha, hogy csak a kedvemért van benne, mert neki kb nulla lett a libidója, de azért megtesz mindent, hogy jó legyen nekem, ezt értékelem. 29F 32N
márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
56%
Heti 4 megvan még így 9 év után is
máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Régóta együtt a párommal, de 1,3 havi.

Napi tényleg létezik valakinél? De jó! Micsoda dolgokat tudok meg.

jún. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim válasza:

heti 2 durva szex



23F 20L

jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Ilynek a fiatal párok? Heti 2 a legkevesebb 20 év után...


54F 45N

jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
Mi 16 éve vagyunk együtt és havi 2-4. Ekkor közösülünk is, de ezen felül van, hogy kézzel kielégít a feleségem, vagy nyalom, vibrizem, de nincs közösülés. Régebben több volt, mióta gyerekek vannak egyre kevésbé van egymásra időnk. Estére sokszor elálmosodik mire odakerülnénk, bár napközben kívánja. Csak nappal én dolgozom így reggel, vagy este tudnám kielégíteni. 39n/39f
szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Haha itt a valós számokat nem fogod megtudni, a gyakorin a 60-as párok is napjában többször szexelnek
szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Utolsó nem mindenki impotens mint te, valakinek még feláll, és használja is.
szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

39:


Hajaj, de még mennyire! 😆

szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!