Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehet vègignèzni ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet vègignèzni ahogy a pàrotokat egy vagy több fèrfi is dugja ?

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon izgat ! Ès nem kène bizonyítanom sem közben.

2022. ápr. 21. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha te nézed végig és én dugom nekem biztos jó lenne :D
2022. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Daily cuckold-question.
2022. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
2# legalább reggel letudtuk
2022. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy figyelj, ha azt írom, küldj képet a csajodról, és ha bejön szívesen levarrom, történne valami?
2022. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2022. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Inkàbb arra lettem volna kívàncsi, hogy akinek màr volt ilyenben rèsze mesèlje el milyen èrzès volt.


Sajnàlom ha valakinek megzavartam a reggelèt a kèrdèsemmel :D

2022. ápr. 21. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi barátnőmet 1 srác dugta,és én néztem. Számomra nagyon izgi volt,később elmondta,hogy számára is,viszont csak az az egyszeri alkalom volt.
2022. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálod és megtudod 😂

#6 swinger és többes kedvelőként jó volt, de had ne írjak már neked róla történeteket.

2022. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem izgató de nincs csajom hozzá.Pedig szeretnék hosszú 5ávon ilyen kapcsolatot.De a csajok nem vevők rá sajnos.
2022. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én beszálló félként csináltam ezt egy párszor. Egyébként ja, azok a férfiak, akik vevők erre a dologra, pont ezt szokták mondani. Egyrészt hogy azt szeretik látni nagyon, ahogy a párjuk élvezi az egészet, másrészt az is tetszik nekik benne, hogy nekik ilyenkor csak nézni kell végig, bizonyítani nem. Mondjuk az utóbbihoz hozzátartozik, hogy akik kimondottan erre keresnek partnert, ott az esetek nagy részében a férfinek valamilyen problémája van a teljesítményével az ágyban: például nehezen áll fel, vagy ha fel is áll, akkor meg egyszerűen túl vékony és kicsi ahhoz, hogy szex közben élvezhető legyen.
2022. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!