Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok szeretné végignézni, ahogy pisiltek, kakiltok a vécén, illetve, tampont, betétet cseréltek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A pisilesbe belemennek. A tobbi nalam mar hataron tuli.
2017. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát a pisilés még belefér, mondjuk eléggé furcsa szituáció lenne. Vizuális alkat vagyok, elképzelve a dolgot...vicces lenne szerintem. Azonban a többi nem pálya, a nagy dolgomat és a betét cserét egyedül szeretném megoldani mindenképp!


19/L

2017. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
pisilés oké, tamponcserét is látta amikor vletlenül benyitott a wc-re mert nem zártam be az ajtót, a másik az már nekem is túlzás
2017. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Max. pisilés, a többi már tényleg nem tartozik rá.
2017. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A szart az arcára kenném, a betétet a hajára és lehugyoznám..:D
2017. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Rendszeresen szokta.

Beszélgetünk miközben ezeket intézem a wc-n. Ott nem nyit ránk senki, nyugodtan megtárgyalunk mindent. 9 éve vagyunk együtt. Nem szexuális perverzióból csináljuk, egyszerüen csak....nem is tudom.

28N

2017. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
A párom szereti,ha lepisilem és az elég sűrűn elő is fordul,de mostanában azt akarja,hogy ne kakiljak popsi szex előtt,hanem próbáljak közben.Én benne lennék,de félek,hogy megundorodik. 45/N
2017. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

A kórházakban is dolgoznak férfi ápolók, akik az ilyen dolgokban együttműködnek fiatal, öreg ilyen nemű szükségleteiben még sem undorodnak el a nőktől. Ők ezt választották hivatásul. Akit érdekel a kakilás és a tampon, betétcsere az nem fog szörnyülködni azon, hogy bénáztok. Hanem értékeli, hogy milyen nyitottak vagytok.


Gondoljatok bele, ha netán lebetegettek. Akkor is szívesen mellétek áll az illető, és segít az ilyen dolgaitokban is. Vagy ha szültök, akkor is ott lesz mellettetek. Mert szeret benneteket az ilyen dolgaitokkal együtt. Mert akit igazán szeretünk, annak a szara se büdös számunkra.

2017. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Én szex közben nézném meg a csajomat
2017. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Pont ezért zárom magamra a wc ajtót,hogy véletlenül se tudjon bejönni,bármit intézek
2017. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!