Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor először szoptat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor először szoptatok, az mennyivel volt másabb élmény, mint ahogy előzetesen elképzelések? Miben volt más?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaj én nagyon nem mertem először :D ott imádkoztam előtte öt percet és azt mondogattam barátomnak,hogy várj erőt gyűjtök,még nem merem,aztán elkezdett a vállaimnál lefele nyomni egy pár perc múlva aztán mondom jó oké akkor legyen😃örökemlék számomra.
2017. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Annyi biztos,hogy eddig minden lány,akivel dolgom volt azt mondta,hogy igazán jó élmény volt velem:)

Szóval ,aki gondolkodik rajta...

2017. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Sokkal izgatób,mint azt én gondoltam.1 perc alatt benedvesedek tőle.

Szóval nem csak a pasinak okozok örömet,hanem én is élvezem.

2017. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

a legtöbb csaj élvezi, szinte mind csak néhány prűd de ha beindul bekapja tövig

és imádják az ízét

2017. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Engem is egyből felizgatott, már akkor mikor haladtam a farka felé, és éreztem, hogy megmozdul.

Nagyon jó volt már elsőre, a pasi is elment. Inkább amiatt izgultam, hogy minél tovább tudjam nyújtani az élvezést, hogy biztosan nagyon jó legyen neki.


N

2017. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem is a szopás hanem maga a pénisz volt más mint ahogy elképzeltem.. nem is tudom miben..csak sokkal selymesebb volt a bőr és sokkal több "erő" volt benne mint gondoltam..mármint az hogy pl amikor merev akkor elég nehéz volt lenyomni, és keményebb is volt mint képzeltem.. a szopás része az kb olyan volt mint vártam annyi hogy én erősebb,kellemetlenebb ízt képzeltem de egész jó volt, kellemes meglepetés..meg az előváladék íze is meglepett kicsit..meg az hogy mennyire meleg volt és kitöltötte a számat és itt is az hogy milyen "erős" merev volt..eleinte nem ment olyan jól, rá jellett éreznem de most már szeretem és beindít ahogy látom hogy élvezi, az egész egy kellemes meglepetés volt, viszont az ondó ízét jobbnak képzeltem, az nehezen ment le első alkalommal..gondolom mert dohányzik..bocsi kicsit hosszú lett.. 19/L
2017. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A farkával szívja a cigit?
2018. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!