Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett csak 12cm-es a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett csak 12cm-es a péniszem?

Figyelt kérdés

Vastagságra is csak 3.3cm.

Miért nem nőtt nagyobbra?

Mások akiknek ekörül van hogy boldogulnak vele, akár párkapcsolat vagy szex terén?

Mielőtt megkérdeznétek elmúltam 21 így nem hiszem hogy nőni fog még.



2022. ápr. 10. 13:19
1 2 3
 21/30 kalandvagy1986 ***** válasza:
93%

#20


Meglepődhetsz, megnyugodhatsz, nevezhetsz hazugnak vagy amit csak szeretnél: igen, nálam is ilyen nő a kilences, sőt ez a stílus pl. az ideálom... Ilyen volt, sőt ilyen kép is készülhetett volna róla teljes nyugalommal, mostani páromról készült is...


Őszintén tisztában vagyok magammal (előnyök és főleg a hátrányok), tudni kell őket használni. Amennyiben elfogadod magad és ez látszik is, akkor a gyengeségeidet sem tudják felhasználni ellened...


Van aki úgyis egész életében a kifogásokat keresni megoldások helyett... Itt is próbáltok mindenbe belekötni...

De részemről lezártam - nem kell nekem bizonygatnom semmit sem nektek. Remélem aki olvas a sorok között és látni is akarja az megérti a lényeget! 😉


#8-as voltam, további sok sikert!

2022. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%

#21


Bocs, ha átsiklottam felette, de mondjuk nekem nem világos, most neked is kicsi a pöcsöd és azért írod, hogy van amúgy esély vagy te átlagos méretekkel rendelkezel? Csak azért, mert különben a te tapasztalatod nem igazán releváns/autentikus. Saját értékelésed alapján meg úgy tűnik te egyébként is átlagon felüli kínézettel bírsz (6/10), nyilván a te szinted ennek megfelelően nem is a ronda nő kategória lesz.

Persze az én jóképű, szép nőknél nagyon népszerű haverjaim is azt mondják, hogy önbizalom kell, de igazából nem, nem az kell. Kinézet kell. Nekem 0 match-em van Tinderen. Nekik meg sok (és nagyon szép nők is). Ugye érted, hogy hiában van akkora egóm/önbizalmam, hogy lyukat üt a betonba, ha egyszer Tinderen 0 match-el senkinek se tudok írni... Élőben is hasonlóak a tapasztalataim... Ezét kérdezem.

2022. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 12 cm. Soha nem éreztem hátrányát. 52 éves vagyok és minden nap használom. 8 Nővel volt dolgom, és soha senki nem panaszkodott a mérete miatt. NE AGGÓDJ!
2022. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
94%

kalandvagy1986 !


De neked mekkora? Mert úgy írogatsz itt annyi mindent, hogy ezt elfelejtetted közölni…


Mert nagyon nem mindegy, hogy neked is 11-12 cm vagy mondjuk 15-16.

2022. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

“ Nekem 1x mondta csaj h képzeletben nagyobbra számított “


És ez pl. úgy történt, hogy 15 cm a péniszed?


Mert akkor ha veled is megesett így, arra gondolj hogy mit mondott volna annak akinek 11.

2022. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 kalandvagy1986 ***** válasza:
91%

Akkor utolsó utáni hozzászólás:

inkább az 5/10 a reális, igaz ebben aztán abszolút nem vagyok jó. Páromat megkérdeztem előbb de ő elfogultan ítél meg...


A méret... Részben függ attól mennyi a súlyom, azaz szeretném elhinni hogy a háj is takar - ami részben igaz is...

Volt hogy 13-nak akartam mérni, sikerült is de a vonalzó már a csontomat nyomta... 😀

Reálisan 12 az, nem egész 4cm vastagsággal, sőt olyan 12 éve balra kicsit görbe is lett... - szóval joggal szóltam hozzá. 😅


#22-es, a Tinder pont egy ingoványos önbizalomromboló terep. Sosem voltam fent, de kb. 8-9/10-es ismerősnek segítettem match-ek után, a szövegben... Amit láttam: sokszor felületes emberek túlzó igényekkel. Lehet olyan lánnyal sincs match, akivel prímán összeillenétek, csak vagy neki túlzóak az elvárásai vagy neked. Sőt lehet meg sem ismernéd egyik-másikat élőben, de maximálisan hisz az agyonretusált képeinek....


Az én időmben még chat volt, az első benyomást a beszélgetés és nem egy kép adta. Amennyiben szimpatikus volt a másik akkor jött a képcsere...


#8-as voltam, utoljára!


Annyit még hozzáfűznék a teljes képhez, hogy a profilt párommal közösen használjuk. Olyan 3 éve szóba került a hármas, plusz nővel.

Sajnos erre teljesen alkalmatlannak bizonyult az oldal... Kanos pasik szállnának be, keresésünk teljesen világos megfogalmazása ellenére is...

2022. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

Kinek 10/5 vagy 10/6?Értem a lényeget,de ez relatív dolog nőként kinek milyen pasi tetszik.Nyilván a visszajelzésekből érzi az ember,hogy külsőleg hova tartozik.Legyünk tisztában saját tulajdonságainkkal minden téren.Nyilván előnytelen külsővel ne a 10/10-es kategóriában keresgessen az ember.Mert azt álmodozásnak nevezik!

16-os

2022. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de nekem sose lenne gond egy kisebb pöcs. 23N
2022. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
92%

Engem 8 évesen körülmetéltek.

Petyhüdt állapotban kb 3cm, izgalmiban kb 16 és 4.2cm átmérővastagságú. Volt aki lankadtan látta kinevetett, és olyan aki merevre azt mondta hogy azt Lob*szót én be nem teszem, mert szűk és nem akar szétszakadni .

Nő és nő, lány és lány valamint nő és lány között rengeteg különbség van. Ahány ember, annyi féle, nincs egyforma.

Általában elfogadják hogy metélt vagyok (egy jó dolog benne hogy nincs korai magömlés) és nem csinálnak belőle felhajtást.

2022. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Genetika.

Nekem 13 cm hosszú és 3.2 vastag.


Nem érdemes rajta keseregni, mert úgysem tudsz rajta változtatni… Inkább örülök annak, hogy nem kisebb vagy hogy nincs más komoly bajom… Pl. lehettem volna törpe is vagy ilyesmi. Hozzájuk képest szerencsésebb vagyok.


Viszont a szex nekem sem volt eddig még jó, mindenkiben harangoztam… Meg azért amikor olyat hallottam a lánytól aki tetszett, mondta a barátnőjének, hogy a minél nagyobbat szereti, az nagyon szívfájdító volt.

ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!