Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett csak 12cm-es a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett csak 12cm-es a péniszem?

Figyelt kérdés

Vastagságra is csak 3.3cm.

Miért nem nőtt nagyobbra?

Mások akiknek ekörül van hogy boldogulnak vele, akár párkapcsolat vagy szex terén?

Mielőtt megkérdeznétek elmúltam 21 így nem hiszem hogy nőni fog még.



2022. ápr. 10. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
A genetika undok dolog. Nekem meg karvaly orrom van.
2022. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Gyári hiba vagy genetika.
2022. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Nincs még pontos információt, mi határozza meg a pénisz méretét. Genetikai is részében, de nem csak az, ezt egyszerű dobja a gép.
2022. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Ezt adta az élet, el kell fogadnod. Hátha találsz egy olyan csajt, akinek nem csak a szex az elsődleges, vagy az, hogy rendesen kilegyen töltve a puncija. Vannak ilyenek is.
2022. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
11%
18/4,5 az enyém. Falják a lányok 👍😍😁
2022. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
9%
Kérdezd meg a szüleidet.
2022. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is ekkora.


5 éve van ilyen-olyan szexuális életem, 4 nőn vagyok túl és az a véleményem, hogy ekkorával nem lehet boldogulni… Vagy lehet, hogy 100-ból 1-2nek elég, de azokkal meg soha nem fog össze dobni az élet. Extrém nagy szerencse kéne ehhez.

2022. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 kalandvagy1986 ***** válasza:
97%

Ezt dobta a gép, ne azzal foglalkozz amin nem tudsz változtatni...


Hidd el van ennek előnye is. Biztosan lesz akinek nem tetszik. Sőt vannak nők akik valós vagy pszichés okok miatt tudnak csak nagy péniszt elfogadni, attól elélvezni. Lehet próbálták ekkorával is, de mivel a pasi bizonytalan volt, esetleg emiatt rossz technikájú kudarc lett a vége.

A nagy farok sokszor nagyobb önbizalmat ad...


Igazából arra kell törekedni hogy anatómialag és elvárásilag is hozzád passzoló nőt találj.

Előnyei is vannak pl. : análnál, mélytoroknál, stb.! 😉


35F

2022. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is 12 centis, ha félbehajtom.
2022. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

Sajna nem lehet tudni, genetika, hormonhiány, természetes variáció... Akármi. Nekem meg 11 cm és csak 3 cm vastag mereven.

Sajna ez már elég kevés nőknek :(. Egyszer jutottam el éles helyzetbe és szegény lány kb. "elmenekült". Kínos volt. Azóta inkább nem erőltetem. Jobb a békesség. Ja, egyébként kb. kétszer idősebb vagyok már nálad :).

2022. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!