Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalataitok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a pocakos, macis pasikkal az ágyban?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után lettem szingli ( közel 8 év), ő elég vékony,sportos pasi volt. De most akivel ismerkedek, nos... 185cm magas és olyan 130kg lehet vagy lehet kicsit kevesebb. Magas,vállas alkat de pocakos is.

Nos hiába nem vagyok már kamaszlány de kicsit félek,azért ennyi idő után egy új partnerrel és nem volt még ilyen alkatú férfival dolgom. Persze mondja barátnőm viccesen, nem az számít hanem a f...a :D de azért nem csak az.

Bármilyen vélemén, vagy tapasztalat,tanács jöhet.



2022. márc. 31. 13:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Ami kimaradt, hogy jobban át tudnak ölelni, felmelegíteni ha fázol😀

Nincs jobb érzés ennél, hidd el.

2022. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a nőkre a humor es a magabiztosság sokkal nagyobb hatassal van mint az alkat. Persze ha odakerul a sor azert nem mindegy hogy hogy nez ki az illeto de szerintem, legalabbis en igy tapasztaltam sokkal komolyabb hatasa van a libidora is a megnyero szemelyisegnek. En mindig mackos voltam, volt hogy kisebb volt hogy nagyobb. Mindig nekiallok rendbe tenni magam ha eljon az a pont. De en idaig mindig azt kaptam visszajelzesnek hogy jobban all nekem a testesseg mint a szikarsag. Szerintem egy bizonyos szintig nem szamit a pocak. Ha a fent említett vonzalom megvan. De persze ez nem általános szabaly. Vannak nok akik kifejezetten nem szeretik es ragaszkodnak a megfelelo alkathoz. Szoval szerintem ha magadba nezel es atgondolod igazan mit szeretsz es amugy a partneredhez mennyire vonzodsz nem testileg akkor tudod a valaszt :) egyebkent szerintem egy eselyt minden megerdemel. Utana meg mindig azt lehet mondani hogy koszonod, de ez nem megy. :)
2022. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Én imádom a mackós alkatot, sokkal puhábbak 🙈 és odaadóbbak tudnak lenni 😊
2022. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Tehat most leirtad azt amit az 1es
2022. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy szeretem az ilyen férfiakat, de azt számold bele hogy biztosan nem bírja olyan sokáig a mozgást az ágyban, szóval ha mindig alul szeretsz lenni, és sokáig szereted, akkor hátrányos lehet.
2022. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy hamarabb elfáradnak, nem azt jelenti hogy nem jók az ágyban, és hogy órákig tart mire orgazmusa lesz tőlük a nőnek, kedves 15-ös😀
2022. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem is ezt mondtam, kedves 16-os, de én pl igénylem hogy sokáig, keményen tudjanak engem... tudod. Máshogy is el tudok menni, de nekem ez a heppem, és biztosan nem vagyok egyedül. Én csak felhoztam egy szempontot. Amúgy képes lennék kompromisszumra 🤷‍♀️
2022. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legtöbb próbálkozásom és a leghosszabb kapcsolatom is mackós alkatú sráccal volt, nekem bejönnek 😊 puhábbak aranyosabbak, odaadóbbak tudnak lenni 🤭
2022. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
67%

Hajrá mackóhasúak! Igenis bírjuk az ágyban! :-) És ha nem is ,sűrű nyelvcsapásainkal mérünk sokkoló élményt gyönyörre vágyakozó áldozatunkra!!!!:-)


HAJRÁ MACKÓTEST!

Küzdünk mint malac a jégen!!! :-D

2022. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal jobb egy puha testhez odabújni mint egy vékony csontoshoz. :)
2022. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!