Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik nyitottak lennéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nyitottak lennének egy támogatói kapcsolatra: mik lennének a pontos feltételek, milyen férfival mennétek bele ilyesmibe?

Figyelt kérdés
A pénz nagyságrendjén túl gondolok itt olyasmire is, hogy milyen műveltségi szintet, megjelenést stb. várnátok el.

2022. márc. 10. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szemelyes talalkozas nelkul kuldje a penzt. Igy benne lennek.
2022. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Minimum érettségi de inkább főiskola/egyetem.Kedves,ápolt és intelligens legyen ja és nagyvonalú.
2022. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
#1 Ezt mindjart gondoltuk. 0% felelosseg es kockazat, 100% elvezet
2022. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen erre lanyt talalni. Doktorival, cegekkel, 50 orszagbol elmenyekkel, kupac penzzel, kora harmincaskent gondoltam jo Sugar Daddy lennek. Csak kamusok es prostik, vagy kamus prostik akadtak horogra. Jobban kiegtem mint randizastol valaha.
2022. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hazudnék ha azt mondanám nem a külsejétől is függ, de van egy külföldi ismerősöm aki tényleg ilyen kapcsolatokba van, bár ő minél idősebbeknél próbálkozik, szóval a higiénia számomra lenne a legfőbb elvárás, mivel ő panaszkodott már hogy a legpénzesebbek mindig bűdösek.Főképpen valaki olyat szeretnék akivel élvezzük egymást társaságát és a pénzt csak bónusznak érezném, de akit ismerek az ritka szép és én inkább átlagos kinézetű vagyok, így nem gondolnám ha már valaki a pénzét költi valakire miért ne választaná valaki olyat aki mondjuk modell alkat.(Ezt nem negativitástból mondom, hanem realizmusból.)
2022. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis olyan férfival, aki külsőre és belsőre is egyaránt szimpatikus. Képtelen lennék olyasvalakivel intim kapcsolatot létesíteni, akihez egy kicsit sem vonzódom. Ezen felül legyen ápolt, és igényes. Nem árt, ha kellően magas IQ és EQ-val rendelkezik. A megjelenést tekintve legyen letisztult és férfias.
2022. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan legyen, mint egy rendes kapcsolat. Ha az elején nem akarom széttárni a lábam még lehet róla szó később, de előbb ismerjük meg egymást. Ne legyen erőszakos. Legyen igényes. Ne legyen elhízva. Ne legyen alkoholista.
2022. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!