Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti milyen feltételekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen feltételekkel mentek bele egy laza kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Milyen esetben lehet erről szó? Min múlik az egész? Már az elején lefektetitek a "szabályokat"?
2016. szept. 16. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A laza kapcsolat nekem egyenlő a szexkapcsolattal.. Magyarul számomra egy laza kapcsolat nem párkapcsolat. 22 L
2016. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Laza kapcsolat, nem csak szexről szól, nem is barátságról. Tulajdonképpen ez pont a legrosszabb, ha választani kellene, tuti inkább a barátság és a szex, mert nekem fontos a másik ember, akkor is ha nem vagyok szerelmes belé.

Jó elmenni valahova, beszélgetni..nem csak hetente 1-2 alkalommal 1 órára szexelni. De nyilván mindenki más, más tetszik neki.

Nem volt soha amúgy ilyen típusú kapcsolatom, de pár barátnőmtől hallottam sztorikat ezekről.

Nekem fontos, hogy szeressen a másik, ezért inkább senki, mint egy érzelmek nélküli numera.

2016. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Laza kapcsolat, az nem kapcsolat. Volt már életemben egyéjszakás kaland, de soha többet az életben nem is akartam vele találkozni. Ahhoz is a kölcsönös tisztelet elengedhetetlen, mert ha k.-nak tart azért, mert lefekszem vele, akkor már szóba sem jöhet. Csak ha nekem is jó, elvégre nem fizetett érte.
2016. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem volt laza kapcsolatom 1x sem
2016. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne légy már ennyire droid... nézzél ki jól és kész ennyi.
2016. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pasiként írom, hogy nekem volt már laza kapcsolatom, nem volt a legjobb. Belementünk, mert egyikünknek sem volt senkije és unatkoztunk.

Nem irigylem az ilyen embereket. Főleg ha fiatalok. Még fiatal voltam és nagyon össze tudott zavarni ez a kapcsolat. Néha olyan volt, mintha tök nagy szerelmesek lennénk, máskor meg csak max barátok. Volt, hogy a csaj egész nap velem lógott, máskor meg napokig el sem értem.

Mivel nem volt komoly, ezért nem is fektettünk bele sokat, tombolni jó volt, de érzelmileg szxr volt.


Szakítottunk is elég hamar, barátság félig-meddig megmaradt, de nem volt az igazi már.

Szerintem csak akkor érdemes, ha már mindkettőtöknek van kapcsolati tapasztalata, egyikőtöknek sem fér bele egy igazi kapcsolat (tanulás, munka stb), nem kerestek senkit, de azért hébe-hóba elmennétek randizni és úgy tennétek, mintha kapcsolatban lennétek.

Viszont arra kell számítani, hogy a laza kapcsolatban gyakori a "megcsalás", hiszen nem igazán vagytok együtt, szóval bármikor véget érhet.

2016. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Akkor már inkább barátság extrákkal vagy komoly kapcsolat.
2016. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy laza legyen, mint a Rigalánc!
2017. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

A van, de mégsincs állapot a leg$zarabb.

Vagy legyen normális kapcsolat, vagy ne legyen semmi.

2017. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!