Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ronda lehetek ha nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lehetek ha nem vagyok sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés

24 vagyok és barátnőm egyszer sem volt, csak két netről megismert lány akivel csak szex volt.

A külsőm lehet az oka ami miatt nem találok barátnőt és nem vagyok sikeres?


2022. márc. 10. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozol csajozni sokat? Elég sok nőhöz kell odamenni, mire egy félig ismeretlennel tudsz csókolózni vagy szexelni rövid idő alatt.


Ha úgy érzed ronda vagy akkor gyúrd ki magadat, ártani nem árthat

2022. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom. :) L
2022. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 te se vagy lány
2022. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A személyiséged miatt nincs nőd mert árad belőled a negatív érzelmek a homlokodra van írva (Béna ,önsajnáló kis veréb vagyok ) szedd össze magad és legyél tökösebb
2022. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 így van ahogy a négyes irja

24 vagy,nem 16 tehát tudnod kéne egy nővel bánni.. már az oviba is volt locsolás stb jusson eszedbe. Elmész egy normális szórakozóhelyre ( nem oda ahova 2000 a belépő hanem egy prémiumabb helyre ahol normális a tarsasag es a légkör is ahová nem hives puncik járnak hanem jobbak) es ott vesd be magad ;)

2022. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj ha nem ismered fel a nők szabad a pálya jelzéseit akkor nem lesz könnyű dolgod. A nők kezdeményeznek ez tuti csak fel kell ismerni és oda menni ennyi. Ha nem tudod felismerni akkor az elsőnek a modszere marad ami olyan mint egy szerencse játék
2022. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet ezeket a jelzéseket felismerni?
2022. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 szia. Szerinted mik azok a jelek?
2022. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fhuu srácok nehéz elmondani, de pl az a legegyértelműbb jele ha töbször is rádpillant vagy szemztek. De vannak sokkal bonyolultabb jelek, amiket ha felisersz egy nap alatt becsajozhatsz, nem tudom, hogy tanulható ez vagy sem.
2022. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A nők kezdeményeznek ez tuti csak fel kell ismerni és oda menni ennyi."

Jelekre várhatok nyolcvan éves koromig. Nem feltétlenül azért, mert nem ismerem fel ezeket, lehet hogy nem is küldenek ilyen jeleket felém...

2023. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!