Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy nagyon is sikeres...

Lehet, hogy nagyon is sikeres lehetnék a lányoknál, ha leszarnám, hogy kb. mindenki ronda gyereknek tart?

Figyelt kérdés
Úgy értem ma először jutottam oda, hogy szinte láttam, hogy a csajt nem érdeklem az első talin a külsőm miatt én mégis tojtam rá és megöleltem, nyílván nem vágyott rá, de nem érdekel, nekem ez járt minimum és kész és megtettem és hirtelen úgy éreztem, hogy igen ezt kell tennem, nem hagynom, hogy ronda senkinek tartsanak, hanem lépnek a csaj felé és kész, ha nem tetszem neki majd lesz másik, de egy ölelés az nem rossz dolog szerintem, sőt. :D
2014. júl. 3. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
De attól még ronda maradsz, csak egy erőszaktevő leszel, aki embereket zaklat, és aztán később meg is öli őket.
2014. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zotanbro ***** válasza:

szard le es gondold azt hogy jo kep

u vagy

2014. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legyél magabiztos, de ne legyél nagyképű. sokat javít a helyzeten. ha a stílusod amúgy jó, nem vagy bunkó, akkor ha te sem csak a külsőt nézed egy lányban,simán lehetne boldog párkapcsolatod. sok szerencsét!
2014. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem jössz be valakinek, és még rá is nyomulsz, azzal nem leszel helyesebb és szimpatikusabb...
2014. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már amúgy helyesnek látom magam, vagy legalábbis tök átlagonsk külsőre, szóval nem is értem mit rondáznak le itt le a csajok, szerintem ezek vakok, vegyenek szemüveget. :D
2014. júl. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!