Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha megtetszett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtetszett a fiatal kolléganőm, de házas vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már évek óta tetszik és most összemelegedtünk, de még semmi konkrét nem volt, csak tudom, hogy én is tetszem neki. 28 éves gyönyörű, fiatal, kislányos arccal. De családom van, otthon már egy ideje csak a gyötrelem van. Engednétek a csábításnak?

44F


2022. febr. 27. 15:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:57


Tudod ebben a kirekesztő himsoviniszta nők jogait semmibe vévő világban csak egy jó ügyvéd kell a nőnek és bármit el lehet perelni a pasitól :D

2022. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%
Te 44, ő 28 és jól keresel. Mindent értek. Balak vagy, majd rájössz, csak akkor már késő lesz!
2022. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

18: Nem is a hamvasság a lényeg, hanem hogy boldog szeretnék lenni egy vidám, igényes nővel, aki kedves velem és ez a lány már évek óta nagyon tetszik.

19: Nem hiszem, hogy munkásszállóra kerülnék azért. Ha el is válunk, még akkor is marad pénzem albérletre vagy új lakásra.

22: Szerencsére a lány is jól keres és sikeres, úgyhogy egyikünk sem balek:)

2022. febr. 27. 16:08
 24/33 anonim ***** válasza:
Verd tele.
2022. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Válj el papa, aztán mehet az újjal. De fizeted a gyerektartast
2022. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Kívánom minden hozzászólónak hogy sose legyen olyan kapcsolatban ahonnan nehéz szabadulni és benne lenni sem jó. Aki már átélt ilyet az tudja milyen szar.

Csak annyit tudok tanácsolni, hogy olyan dolgokat tegyél ami után úgy érzed megmarad a gerinced, hogy még férfi tudsz maradni, és később amikor a gyerekeid szemébe nézel akkor sem érzed azt hogy csalódtak benned.

A feleségeddel érdemes megbeszélni hogy ő miért ragaszkodik a kapcsolatotokhoz, mert az is lehet, hogy neki ez a helyzet nem olyan rossz mint neked.

(Egy ismerős párnál is hasonló volt a szitu, kb fél évig kerülgették a témát majd megbeszélték, azóta külvilág felé még mindig együtt élnek, a valóságban meg mind a kettejüknek van külön élete. A gyerekek miatt nem akartak válást, nincs veszekedés nincs intimitás, szinte jó baráti viszonyban vannak. Talán ez így még jobb is mint egy válás, a szűk baráti kör meg tud mindent)

2022. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Tudod ebben a kirekesztő himsoviniszta nők jogait semmibe vévő világban csak egy jó ügyvéd kell a nőnek és bármit el lehet perelni a pasitól"

"a mindent a nő kapott" azért nem több lakás esetén jellemző

2022. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hány éves gyerekeid vannak?


Én a gyerekek végett, lehet várnék, míg legalább 10 év körüliek nem lesznek. Addig esetleg egy nyitott házasság?

2022. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Igazából tényleg válnod kellene, ennek sok értelme nincs. Voltam hasonló helyzetben, és értem a problémád. De hidd el, a 28 éves nő, főleg ha szép és okos és sikeres, Férfit akar, nem egy lúzert. Ha bele is menne a viszonyba, csak egy relatív rövid ideig. Utána vagy dobna, vagy közölné, hogy ha szeretnéd folytatni, válj el és legyen legális. (Jogosan.) Ha nem válsz, azt fogja gondolni, hogy egy töketlen pöcs vagy, aki nem mer felvállalni bizonyos döntéseket a boldogságotok érdekében. (Jogosan.) Szóval vagy elválsz, vagy elveszíted. Hidd el, jobban jársz ha most döntesz.

És mellesleg, ha belemenne a titkos viszonyba, csak rosszabb lenne neked. Mert akkor már nem csak éreznéd, meg is tapasztalnád, mennyivel jobb vele, mint a nejeddel. És sokkal jobban összetörne, ha az mibe belekóstoltál és ízlik, eltűnik mégis, mert töketlen vagy.

StevenUp-ra meg ne hallgass, csak a tőle megszokott butaságait írja.

2022. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Azóta van fejlemény?
2022. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!