Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon megtetszett ez a tetkó...

Nagyon megtetszett ez a tetkó pirosas színekre gondoltam bele szerettem no de baj van mi legyen? A linket kommentbe küldöm

Figyelt kérdés

azaz h 13,5 vagyok nem akarom fel varratni csak ilyen 17-18 ra csak a szüleim megengedik e majd akkor... de az a gáz h most megtetszett.. de nem vagyok örült nem lehet 17 éves koromig várnék ... véleményeket kérek a tetkóról meg a leírottakról

Köszönöm 13,5/L



2014. aug. 1. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt a tetkó (NEM DIVATBÓL TETSZETT MEG!)

2014. aug. 1. 22:34
 2/5 A kérdező kommentje:
ELNÉZÉST ELFELEJTETTEM H VAGY FELKAR VAGY JOBB HOGY IS MONDJÁK (SZÁRNY :) ) RA GONDOLTAM DE MAJD 4,5 ÉV MULVA
2014. aug. 1. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi baj. Mire 18 leszel, el fogod felejteni és valami egyedi dologgal rukkolsz majd elő, ha még mindig fogsz akkor akarni.

Hogy hova? Oda, ahol neked tetszik.

Nekem személy szerint ez a minta NEM tetszik. Annyira közönséges, hogy hihetetlen, és még szépnek se tudom annyira nevezni. (HA jobban lenne kivitelezve, akkor még elmegy a minta, de csak olyanon, akihez illik.)

Mielőtt félre értenéd, nekem is egy rakat tetoválásom van, de mind egyedi, egyéni, kifejező, számomra tetsző, és különleges.

Szóval 4 éved úgyis van még, kár ezen filóznod addig.

2014. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira megtetszett akkor esetleg henna? Úgyis nyár van...
2014. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez ez is elég jó

2014. aug. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!