Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha megtetszett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtetszett a fiatal kolléganőm, de házas vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már évek óta tetszik és most összemelegedtünk, de még semmi konkrét nem volt, csak tudom, hogy én is tetszem neki. 28 éves gyönyörű, fiatal, kislányos arccal. De családom van, otthon már egy ideje csak a gyötrelem van. Engednétek a csábításnak?

44F


2022. febr. 27. 15:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

ma 15:39

De igen. Nem te lennél az első f*sz aki olyan nőnek csinál három gyereket akivel nem tud élni. Majd kicsit vonnak a fizudból, keresel egy új albit és élhetsz boldogan egyedül, vagy a kolléganődnél

2022. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Minek hagynád el? 2 év múlva meg őt hagynád el, mert megúnod. Élvezd a család biztonságát és ne add fel a gyerekeidet egy p…náért!
2022. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
35%
Három gyermek mellett aligha kellenél már másnak.Fizetésed fele egyből repülne.Hiába szép ,hiába fiatal,dobna rövid időn belül.
2022. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Akkor marad a titkos viszony, mert én ezt már nem bírom és vele boldog vagyok.
2022. febr. 27. 15:42
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:42

Úgyis lebuksz utána meg mehetsz albiba :D

2022. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Van két külön lakásom és jól keresek, ez nem akadály.
2022. febr. 27. 15:45
 17/33 anonim ***** válasza:
A feleséged ha csak nem nagyon vak, hamar rá fog jönni, hogy valami megváltozott.
2022. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
41%

Hmm....megertelek kérdező, bár nálam közel sem ekkora a baj, hogy család, meg gyerek...rettentően nagy lelki károkat tudnak elszenvedni a gyerekek egy ilyen helyzetben, ha pl válik a két fél.

De boldogtalanul megrohadni sem élet, mindig vágyakozva az üdítő, finom, hamvas lányok iránt.

Mérlegelj, hogy hol volt a pont, hol volt a töréspont, hogy mikor vesztettétek el egymást, próbáltátok megoldani, sikerült? Nem sikerült, nem is próbáltatok?

Ha úgy érzed, hogy vége, ha úgy gondolod, hogy tudsz szülőként azután is teljesiteni és eltudod fogadni, hogy megvan rá az esély, hogy a gyerekeid majd egy vadidegen férfit fognak apának hívni....hát akkor tedd, de nagyon vékony penge ez, atfordulhat a gyerekben egyfajta bosszúvá és megszunsz neki mint apa.

Szóval nagyon rizikós és könnyű...nagyon könnyű 5-10 éven belül lezulleni és észre sem veszed és egy 10nm2 panelban találod magad miközben a legolcsobb dohányt töltöd a club hüvelybe.

Én együtt érzek veled, mert rám is ez a sors fog várni, én is ilyen leszek....

Titokba tartani nincs értelme, kettős életet élni hülyeség, drágább a hús mint a leves...

...kíváncsi vagyok, hogy fogsz lépni majd, illetve arra is, hogy meddig bírod még.

2022. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:45

Mivel 5 év házasság után minden ingatlan és ingóság feleződik és a bíróság neki ítéli a gyerekeket majd így nem biztos hogy megmarad a kettőből akár egy is butorozva legalább.

Plusz a fizud fele is ugrik tehát amíg a legkisebb is minimum a 21 et asszem (ha felsőoktatásba is megy) addig csengeted oda fixen a fizud felét.

Gondolkodj el hogy megéri e :D a meleg lakás többet ér mint a munkásszálló

2022. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

azért két lakással és jó keresettel elég csekély az esélye a munkásszállónak.

én tuti, hogy válnék. inkább, mint hogy egy kiszolgáltatott kényszerkapcsolatban menjek tönkre idegileg.

2022. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!