Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy iskolai konyhán dolgozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iskolai konyhán dolgozom ahol megtetszett nekem egy fiatal tanár. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdettől fogva nagyon tetszik,mikor meglátom egyből zavarba jövök. Szoktam neki írni facebookon,de nem igazán akar velem beszélgetni,de ha meg az ebédlőben vagyunk akkor mindig bámul és mosolygunk egymásra.Unokahugom abba az iskolaba jár és küldtem vele neki egy Milka-s szívalakú csokit(Tudom gáz,de nem bírtam ki,hogy ne vegyek neki valamit)

Befutott hozzám a konyhára és megköszönte. Majd kb 2 napra rá rámírt facebookon,hogy hogyan hállalhatná meg. Én azt mondtam,hogy nem azért küldtem. Mondtam neki még nem adtam egy férfinek sem ajándékot,így ő különleges számomra. Majd azt mondta,hogy minimum 2 puszi jár érte. Ma jött ebédelni,de a puszira nem került sor mert sok munkám volt,de megkérdezte,hogy minden oké e?! Szerintetek érdemes érte tennem még valamit? Vagy hagyjam?! Nagyon tetszik és eltudom mondta,hogy szerelem elsőlátásra volt nálam. Ne nevessetek ki! Ő 30 éves,nincs senkije,egyedül lakik. Én 22 éves vagyok. Segítsetek,hogy mit kéne tennem?


2018. jún. 20. 15:18
 1/7 A kérdező kommentje:
El tudom mondani* akart lenni.
2018. jún. 20. 15:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Ird facen neki, hogy esetleg hivjon el kavezni halakent
2018. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már semmit, te a csokival megadtad a zöld utat.

Az FB viselkedésből ne következtess, az a korosztály nem mind online.

A lényeg h személyesen hogyan viselkedik.

Mosolyogj és pillogj, más doldog nincs :)

35N

2018. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Te megtetted az első lépést, most már rajta a sor. Ha egy férfi akar egy nőt, tudni fogja, mit kell tennie. De sok reményt nem füznék a dologhoz a helyedben: egyrészt már léphetett volna, másrészt biztosan tudja, hogy házinyúlra nem lövünk. Harmadrészt: ha te a konyhán dolgozol, míg ő tanít, az neki kellemetlen is lehet (hogy finoman fogalmazzak)....
2018. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak helyettesítek,mondtam is neki,hogy csak ebben a hónapban leszek aztán lesz másik munkahelyem. Már csak holnap/holnapután találkozunk. Aztán már nem igazán,mert kezdődik a szünet. Lehet az lesz a megoldás,hogy lemondok róla..
2018. jún. 20. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj neki hogy mar tudod mit kersz: vigyen el kajalni valahova ahol jobbat adnak mint az iskolai menza:)
2018. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem igazán érdeklem őt. Írtam neki,hogy nem fogom őt zavarni többet,erre írta,hogy nem zavarom. Írtam neki,hogy úgy tűnik mintha nem akarna velem beszélgetni és mondta,hogy erről szósincsen,de azóta sem írt. Csak tudnám,hogy miért nézeget meg figyel engem akkor meg mindig megkérdezi,hogy hogy vagyok?!Nehéz nagyon..
2018. jún. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!