Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt fiatal tanárbácsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt fiatal tanárbácsi, aki kijavítaná ezt az őszinte dolgozatom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, állandóan belezúgok a tanáraimba, ami miatt régebben folyton váltogattam a sulikat. Érdekes, mi? :) Lehet ez tanár fétis vagy hasonló, nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy a tanár pasik imádnivalóak! Amikor határozottan belépnek az osztályterembe, leülnek a tanári székre és elkezdik lapozgatni pl. a naplót, hogy na vajon, ki is feleljen, akkor engem valami csodálatosan jó érzéssel tölt el ez az egész. És már magamban szinte könyörgöm, imádkozom, hogy engem válasszon, miközben annyira izgatott vagyok, hogy alig merem a tekintetem rászegezni. Megpróbálom leküzdeni a zavaromat, nyugtatgatni magamat, miközben majd' kiugrik a bolond szívem. Jajj, vagy az az érzés, amikor egy óra után egy kicsit marad még az osztályban kijavítani egy-két dolgozatot, akkor én úgy figyelem, lesem minden mozdulatát, azon gondolkodva, vajon mi járhat most a fejében, miközben késztetést érzek, hogy odamenjek hozzá és megöleljem vagy az ölébe üljek. Bár, igen, elég népszerű, hogy valaki belezúg a tanárába. Valami lehet bennük, ami folyton megbolondít, magával ragad és egyszerre megőrjít. Úgy gondolom, hogy izgalmasak, érdekesek, nyitottak, csodálatosak és nagyon okosak. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy más nem rendelkezhet ezekkel a tulajdonságokkal, mert itt most nem arról van szó. Ez tanár-fétis lenne? Nem tudom, Ti mit gondoltok erről? :)

#tanár #iskola #tanár fetish
2014. nov. 4. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Én benne vagyok,nekem tanár kinezetem van és 40eves s vok
2014. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
100%
Szép fogalmazás :D
2014. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Korrepetálásra kéne jönnöd. ;)
2014. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Tartok neked magánórát! :D Hány éves vagy?
2014. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg tanár vagyok, s az a baj, hogy nem teljesen a valóságtól elrugaszkodott ez, Uraim. Miután már tíz éve a pályán voltam elkezdtek így nézni rám a diáklányok. No, nem kell minden lányra gondolni, de akadtak. Benne lenni nem olyan rózsás élmény mint látni egy Kovi filmben....


Kérdező: csúnyán meg lehet ütni a bokáját mind a két félnek egy tényleges "akció" után. De amíg csak vágyakozol, addig nincs baj.

2014. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

a verbális fogalmazásod egész jó:)

most a nonverbális és/vagy orális önkifejezésedre is kíváncsi lennék;)

29/F

2014. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fétis lehet talán. De lehet, kinövöd majd. Attól is függ, hány éves vagy. 14-nek tippellek.


egy fiatal tanárbácsi :D

2014. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hihető vagy sem, 23 éves vagyok. Kaptam egy-két üzenetet, amiben azt tanácsolták, hogy először érettségizzek le, aztán mehet a "tanárosdi". Most a tudtotokra adom, hogy ezen én már túl vagyok. Mondjuk, mivel egy ilyen kérdést tettem fel, ez itt nem látszik meg, ugye? :)

Én is azt hittem, hogy majd kinövöm, 12 éves korom óta arra várok! Érdekes, nem? :) Bár ilyen egyszerű lenne. Egyébként, ha apafigura kéne, az nekem van itthon..:)

2014. nov. 4. 20:36
 9/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Ebben az esetben levizsgáztatlak.. ;) ;)
2014. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes. Nálunk sok fiatal helyes/aranyos tanár van, és természetesen itt is akadnak leányzók, akik bele-belezúgnak egyikükbe, de én szerencsére nem vagyok köztük. :) Kivétel nélkül mindegyikkel nagyon jó a kapcsolatom, ahogy rajtam kívül minden más diáknak is, ugyanis egyáltalán nem nehéz jóban lenni velük, mert irtó kedvesek, és szeretnek mindenkit. :) Mondjuk minden rosszban van valami jó: néha elég félreérthető tud lenni, ha egy tanár túl kedves veled, legelőször én is úgy jártam, hogy egyikőjüktől félreértelmeztem ezt-azt, de miután jobban megismertem, rájöttem, hogy igazából mindenkivel ilyen kedves, ilyen a természete. És szerintem ez remek dolog. De van erre ellenpélda is: fordult már elő korábban itt az iskolában, ahova járok, hogy egy tanár összejött a diákjával. De ezt mindenki csak érettségi után tudta meg. :)


Egyébként a te "fétised" elég érdekes, nem hiszem, hogy sok ilyen ember létezik. Viszont egy dologban nagyon rokonléleknek érzem magam veled: én is hihetetlenül rajongok a pasi tanárokért. :) A különbség viszont, hogy én - hál' istennek - nem leszek beléjük szerelmes. Azaz hogy eddig még nem fordult elő, szerencsére. :) De ilyen furi dolgokat én is művelek néha, hogy "lesem minden mozdulatát, azon gondolkodva, mi jár a fejében", ahogy írtad. De én ezt magamnál csak egyszerű rajongásnak nevezném, mert továbbgondolva azt már sehogy nem bírom elképzelni, hogy vele csókolózok, meg vele fekszem egy ágyba, stb. Én megragadok ezen a rajongás szinten. :) Mint valami mentor, vagy példakép, akit imádok, mert aranyos, és tisztelek, mert nagyon intelligens.


17/L

2014. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!