Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt fiatal tanárbácsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt fiatal tanárbácsi, aki kijavítaná ezt az őszinte dolgozatom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, állandóan belezúgok a tanáraimba, ami miatt régebben folyton váltogattam a sulikat. Érdekes, mi? :) Lehet ez tanár fétis vagy hasonló, nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy a tanár pasik imádnivalóak! Amikor határozottan belépnek az osztályterembe, leülnek a tanári székre és elkezdik lapozgatni pl. a naplót, hogy na vajon, ki is feleljen, akkor engem valami csodálatosan jó érzéssel tölt el ez az egész. És már magamban szinte könyörgöm, imádkozom, hogy engem válasszon, miközben annyira izgatott vagyok, hogy alig merem a tekintetem rászegezni. Megpróbálom leküzdeni a zavaromat, nyugtatgatni magamat, miközben majd' kiugrik a bolond szívem. Jajj, vagy az az érzés, amikor egy óra után egy kicsit marad még az osztályban kijavítani egy-két dolgozatot, akkor én úgy figyelem, lesem minden mozdulatát, azon gondolkodva, vajon mi járhat most a fejében, miközben késztetést érzek, hogy odamenjek hozzá és megöleljem vagy az ölébe üljek. Bár, igen, elég népszerű, hogy valaki belezúg a tanárába. Valami lehet bennük, ami folyton megbolondít, magával ragad és egyszerre megőrjít. Úgy gondolom, hogy izgalmasak, érdekesek, nyitottak, csodálatosak és nagyon okosak. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy más nem rendelkezhet ezekkel a tulajdonságokkal, mert itt most nem arról van szó. Ez tanár-fétis lenne? Nem tudom, Ti mit gondoltok erről? :)

#tanár #iskola #tanár fetish
2014. nov. 4. 19:56
1 2
 11/15 anonim válasza:

Kedves kérdező! Több ilyen csaj kellene, mint te! Szeretem a fiatalokat-na nem kell rosszra gondolni. A női kollégám többsége unalmas. Veled viszont szívesen megismerkednék. Ha úgy tetszik, nézhetnéd, ahogy javítom a dolgozatokat. :D


32/F

2014. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Annyira együtt tudok Veled érezni, kedves Kérdező! Mondjuk nálam nem kifejezetten arról van szó, hogy általánosságban a tanárokba zúgok bele, én csak egybe zúgtam bele, de belé nagyon. Most vagyok végzős gimnazista, de már az első gimis évem óta megőrülök ezért a tanárért. Nagyon vonzódom hozzá, és annyi minden megfogott benne stílusban és belsőleg is. Irtó rossz érzés, főleg mivel tudom, hogy teljes mértékben lehetetlen! Próbálkozni soha nem próbálkoztam, meg nem is fogok nyilván!...nem vagyok h*lye, egyikünknek sem akarok rosszat, de az álmodozás azért bőven jelen van, sajnos. :)

18L

2014. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hallgassátok meg! :) Én ezzel a zenével vígasztaltam magam


https://www.youtube.com/watch?v=Wlr2bbXYfno


Busted: What i go to school for

Busted: Ezért járok suliba


A hangja szól a fejemben

Míg a könyvet bámulom meredten

Csak pár barátom tudja

Hogy a másik oldalnak vagyok rabja


Megküzdök a központi helyért

Jól láthassam azt a cuki fejét

Az a sok szép lány a csoportban

Tudom, hogy sokuk ugyanígy van


[K]

Ezért járok suliba

Soha nem unalmas az órája

Mondhatod, hogy nem vagyok normális

De ha látnád, oda lennél te is

Ezért járok suliba

Soha nem unalmas az órája

Volt már jó pasim néhány

De ő lenne a legpazarabb példány

Holnap hétfő, suli van

Holnap hétfő, suli van


Jó, hát lehet, idősebb

És nem a legegyszerűbb eset

Nem tudok róla, hogy lenne valakije

Lehet egyszer követni kéne


Felmásznék egy nagy fára

Megnézném, hogy néz ki a lakása

Milyen lehet natúrba

Nagyot esnék a betonra


[K]


Mindenki, akit tanítasz, tudja, mennyire különleges vagy

Mégis fenn kuksolsz az elefántcsonttornyodban

Látszik, hogy mennyire okos és fontos ember vagy

De lehetnél egy kicsit nyitottabb

Ha már miattad járunk suliba..


Ha bepakolna, és elmenne

Az egész szak összetörne

Mondjuk, ha engem elvinne

Magasról tennék a többire (L)

2014. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ha már a zenéknél tartunk, van egy sorozat, amibe csak azért néztem bele, mert vannak jelenetek tanár-diák szerelemről. :)

Szerintem annyira édesek. Ki ismeri? :)

https://www.youtube.com/watch?v=OVcHOfU5mDY

2014. nov. 5. 17:35
 15/15 anonim ***** válasza:

#14, én is ismerem, egy jó darabig folyamatosan néztem, csak aztán egy bizonyos idő után ellaposodott az egész sorozat, azért hagytam abba. De az Ezra-Aria részek mindig nagyon megfogtak! :)

#13, nagyon tetszik ez a szám...meg a fordítás is rohadt jó!:)

12. voltam

2014. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!