Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem frusztrál az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrál az hogy mindenki rendszeresen szexel a korosztályomban én pedig aggszűz vagyok?

Figyelt kérdés
Van más is ilyen helyzetben? Mit lehetne ezzel kezdeni? Pszichológus segítene?

2022. febr. 22. 23:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%
"...nőknél is próbálkozhatnék" Csak ebböl derül ki, hogy milyen nemü vagy. Azért többé-kevésbé himnemü esetén az aggszüz különösen röhejes. Tulajdonképpen a szüzesség is elég értelmezhetetlen f esetében, de az aggszüz...?:-))))
2022. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

Heló 29 nő vagyok, rajtam a home office és a munkahelyi kiégés "segített", a kísértés is csökkent, meg a stressztől már szinte egyáltalán nincs libidóm.

Tudom, hogy egészséges megoldast vársz, de az ismerőseim meg a sajánt tapasztalataim alapján nem tudom kijelenteni, hogy segít a pszichológus (vagy, hogy ez a segítség van olyan jelentős, hogy megéri ár-érték arányban).

Szerintem az lenne praktikus, ha magadban feltárnád az okokat és célirányosan azokat kezelnéd (nekem ez pl a modorom és a külsőm), meg ha gondolod igénybe vehetsz prostituáltat is - az a kifizetett pénzért valóban kezeli a bajt, de rosszul is elsülhet a dolog (pótcselekvéssé válhat, hosszútavon röghöz köt, érzelmileg nem elégít ki, stb.).

2022. febr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy ez a szex dolog is picit szerintem túl van értékelve, persze jó dolog, de közel sem oylasmi ami nélkül enm elhet emglenni.
2022. febr. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%
En 28 vagyok es szinten képtelen vagyok rá. Még olyannal is, aki tetszik. Borzalmas hogy hazudnom kell erről, egyre nagyobb a nyomás, de ez van
2022. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

9#

Ezt mégis minek kellett kiírni?

Majdnem kiokádtam a vacsorámat ember!!

Pedig én se semmi pali vagyok, bevállalós meg minden, na de ez a naturalista undormány már túlment minden határon na

2022. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
4%

Szemléltetni próbáltam, hogy nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Ha akkor nem lépem meg azt, lehet szűz lennék a mai napig. Tudni kell mikor kell kilépni abból a bizonyos komfortzonabol és bevallalni azt pl amit én, hogy történjen valami, az emberi természet nagyon könnyen függőjévé tud válni a saját szerencsétlenségének.

És ez a vége, szerinted a kérdező valaha lesz nővel? Ha lesz is, mikor fog eljutni oda, hogy meg is tartsa, olyan komoly lelki károkat szenvedett amiből talán soha nem lábal ki, a nyakába veheti azt a keresztet amit saját maga faragott ki a 28 év alatt.

Ezért szerintem jobb bevallalni a kevésbé rosszat azért, hogy majd idővel megteruljon és jobb legyen.

De amíg ebben a függő állapotban van sehova sem halad. Csak sulyosbodik a lelki problémája.

Lehet nincs igazam és holnap megtalálja élete szerelmét és boldogan élnek két gyerekkel, kertes házban míg megnem halnak....van ilyen is, de valljuk be ritka. Mondjuk én annyiból jártam jól, hogy tényleg miután dugtam jobb volt, igaz elhajtott a csaj egyéb dolgok miatt, de a lényeg sikerült....dugni.

2022. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál Alfa, annál a gusztustalanságnál az örök magány is sokkal jobb opció.

Ha választanom kéne, örömmel választanám a magányt az undormányod helyett. Sokan vagyunk ezzel így, nem mindenki akar mindenáron akárkit

2022. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 1Léna ***** válasza:
94%

Érzelem nélkül szexelni az a nő és a férfi személyiség megalázása.

Aki nem képes uralkodni a nemi vágyain addig, amig kiderül, hogy valóban tiszteletre méltó és szeretni való az aki kúlsőleg vonzó számára, az ne nagyon számítson hosszútávú boldog kapcsolatra.

Azért mert a többség, vagy inkább a hangadók ezt tartják elfogadhatónak, az még nem 100%, hogy mindenkinek jó.

Ezért célszerű önvizsgálatot tartani. Milyen egyedi, értékes tulajdonságaid vannak, mi az amiben jól teljesítesz, mik az erősségeid. Ezeket fejlesztve megnőhet az önbizalmad, magabiztossá, válhatsz. Ha jóban vagy magaddal, az eggyensúlyba hoz és könnyebb lesz másokkal jó, értékes kapcsolatot kialakítani. Meg találod az igazi társad.

2022. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
47%
9-es fúj ez undorító. Majdnem kiokádtam a kaját amit ettem
2022. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%

29#

Már a 3. ember írja meg ezt

Szóval lesz a gusztustalansági verseny győztese

Csak erős gyomrúaknak ajánlom!

2022. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!