Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem frusztrál az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrál az hogy mindenki rendszeresen szexel a korosztályomban én pedig aggszűz vagyok?

Figyelt kérdés
Van más is ilyen helyzetben? Mit lehetne ezzel kezdeni? Pszichológus segítene?

2022. febr. 22. 23:13
1 2 3 4
 1/31 StevenUp ***** válasza:
80%
A pszichológus nem fog veled szexelni. Se egyszer se rendszeresen....
2022. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
🤦🏽‍♂️ A szexuális frusztráción tudna segíteni egy pszichológus?
2022. febr. 22. 23:19
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
Amíg a saját nyomorodban fetrengsz, addig ilyen leszel. Nem hiszem el, meg nekem ne akard beadni, hogy egy pinat sem tudsz felhajtani. Add le teljesen az igényeid, rengeteg 120-150 kilós nő van, simán megtudnád dugni őket, de te vársz a nagy ő-re.
2022. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ez túlzás, ennyi erővel hajléktalan nőknél is próbálkozhatnék….. 150kg-os nőre fel sem állna, hogyan szexelnék vele?….
2022. febr. 22. 23:23
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van a #3nak. Még annyira le se kéne adni az igényeid, normál kinézetű nőkkel is lehetne esélyed, nem hiszem el, hogy ne lehetne megoldani. Max ha lakatlan szigeten élsz. Nincs egy buli, egy app, egy társaság, egy akármi?
2022. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Társaságban, bulikban stb. mindig visszautasítottak. Tárkereső appokon fent vagyok, mindekit jobbra húzok, így lett kb. 2 hónap alatt 4 párom, de azokkal sem lett semmi.
2022. febr. 22. 23:26
 7/31 StevenUp ***** válasza:
43%

Kedves kérdező.


Érdemes kicsit a sorok között olvasni.

Ha megpróbálod külső szemmel végigolvasni azt amit írtál, akkor magadtól is rájönnél a problémára. És pontosan a kérdés kiirása részedről a probléma...

Mivel képtelen vagy rá, én meg ma már ittam, így veszem a fáradságot és elmagyarázom. Aztán majd reggelig ráérsz rajta vergődni és kifogásokat keresni hogy miért nincs igazam.


A rövid magyarázat az, hogy rettentően önállótlan vagy. Egész életed eddig arról szólt hogy biztosra utazol, nem vállalsz kockázatot. Ennek az okán alakult ki az hogy rajtad kívül mindenki szexel, csak te nem.

Inkább ide írsz kérdést és nyüszögsz, arra várva, hogy valaki bólogasson hogy "hát igen kell a doki segítsége" mert így máris lesz kire mutogatni hogy "nem én vagyok a balek hiszen szakember kell"

De ezt tőlem nem kapod meg, majd valaki úgyis írja.

Komolyan elhiszed azt hogy egy kuruzsló segít a bajodon? Tudod ki tudna igazából segíteni rajtad? TE magad. Azzal hogy tököt növesztessz és teszel azért hogy legyen csajod. A nőknek nem kell egy önsajnáló kis kö*ög. Ha ilyenre vágynának akkor a barátnőiket hallgatnák.

Egy nőnek Férfi kell. Egy tökös, határozott férfi akinek a vállán majd ők picsoghatnak minden hülyeségen. Egy olyan férfi aki megfogja a bokájuknál fogva és ledobva az ágyra rendesen meg tudja dugni őket.

Akik mellet nőknek és nem lelkosegélynek érezhetik magukat.

Ha erre nem vagy képes akkor ne is csodálkozz az ujjnyi vastag porrétegen a pö*ödön.

Mert sírni könnyű, a világot hibáztatni könnyű.

Pszichiáterhez rohangálni könnyű. Mindig csak a könnyebb út, mindig csak a menekülés önmagad elől. Ez szánalmas, ez az amit a nők látnak rajtad, és a kisugárzásodon. Egy nagy rakás Búvalba*ott szánalmas emberi képződményt. És csak nagyon szélsőséges nők azok akik ettől letolnák a bugyijukat...

2022. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Olvasgass itt egy kicsit.

Az a gond, hogy aki ennyire sóvárog, attól megijednek a lányok. Úgy gondolják, hogy semmire se jó.

ELŐBB tedd rendbe magad egy kicsit, szedjél fel egy kevés izmot (heti 3 normális edzés elég), egy kis önbizalmat, és utána könnyeben fog menni.

2022. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%

Annak idején én egy 100+ kilós nővel jöttem össze. Nem is emlékszem hány évesen vesztettem el, olyan 20-22 körül. Nagyon kellett már a punci és ezért mindent meg is tettem, ezért bevalalltam, sőt, azt is, hogy úgy nyaljam ki, hogy közben megvolt neki...

Hát tudod milyen a vérben nyalni? Tudod milyen amikor az egész orrod, szád, nyelved tökig benne van abban az undorító rothadó hal, rothadó hús és fém, meg sós íz közt? Nekem ne akard beadni ezt a szart!

De tudtam, hogy valahol elkell kezdeni, ezért tettem amit kell, mérlegeltem, azzal a fejjel egy béta nőt sem tudtam volna megtartani egy hétig sem. Ezért kezdtem az önbizalom hiányos, lelkileg rozzant nőkkel, pár év múlva jöttek a jobbak...mindenki a nulláról kezdi. De amíg a saját szenvedésed függője vagy, addig nem fogsz 1-ről a 2-re jutni.

Nem rosszbol írom...de tényleg.

2022. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Korosztályodban? Hány éves vagy?


Amúgy igen, szorongáson egy jó pszichológus tud segíteni

2022. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!