Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem frusztrál az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrál az hogy mindenki rendszeresen szexel a korosztályomban én pedig aggszűz vagyok?

Figyelt kérdés
Van más is ilyen helyzetben? Mit lehetne ezzel kezdeni? Pszichológus segítene?

2022. febr. 22. 23:13
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
28 vagyok
2022. febr. 22. 23:45
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
11. S még soha nem is voltál nővel? Szerinted az oka, hogy nincs önbizalmad? Vagy micsoda? Mert azért helyesnek sem felfétlen kell lenni, ha vmi jó dumával vagy magabiztossággal fel tudod szedni vmelyik lányt.
2022. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem dugtal ma, StevenUp? Nagyon frusztrált valaki. 🤣🤣🤣


"Egy tökös, határozott férfi akinek a vállán majd ők picsoghatnak minden hülyeségen."


Nekem nem kell egy picsogó, hisztéria. Igazi nő kell, akit megdugok rendesen, és szerencse, hogy van ilyen nőm. 😛

2022. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
#9. Mi a ku.rva isten... idehányok tőled
2022. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 23:53


A önsajnâló emberek tesznek frusztráltá. Ja és nem is dugtam ma. Ebben igazad van.

De ha dugtam volna akkor is leoltottam volna szerintem.


A picsogást meg arra értettem hogy a nők általában érzékenyebbek mint a pasik és hajlamosak túlgondolni dolgokat és érzelmileg ezt túltolják 🤷‍♂️

2022. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Személyiségem sem az igazi, introvertált vagyok, nincs jó dumám nem vagyok túl kommunikatív.
2022. febr. 22. 23:57
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
16. Akkor ezen tudna segíteni vmilyen önbizalomfejlesztő tréning vagy beszélgetés ilyesmik
2022. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel. Én legelabb nem jártam úgy mint a kérdező.
2022. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező!

Alapvetően kétfajta megközelítés létezik:

1: Hű, micsoda nagy probléma van itt! Na, erről beszéljünk jó sokat! - ez itt egy nő.

2: Ejnye, itt valami baj baj van. Hogyan lehet ezt megoldani? - ez meg egy férfi.

Jó tanács: légy férfi.

Olvass vissza: sokan és sokféle jó tanácsot adtak már itt, hogy mit lehet tenni.

De tenni kell... és NEKED kell tenni!

2022. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológus tud segíteni - na nem a szexben, hanem felszedni azokból a gátlásokból párat amik gátolnak a szociális kapcsolatok, a másik nemmel történő kapcsolatteremtésben, illetve segíteni tud a túlzott szorongások leküzdésében. Bajod nem lesz tőle, felkeresnék a helyedben egyet.
2022. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!