Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! Van még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Van még ilyen csikló orgazmusos nő??

Figyelt kérdés

Van pár hete új kapcsolatom (egy elvált, 40 éves, 2 gyerekes, nagyon csinos anyuka), úgy tud elélvezni, ha kézzel izgatom a csiklóját, de úgy (ilyet még sosem láttam), hogy az élvezés előtti pillanatokban (több másodperccel élvezés előtt) elnyomja a kezem és nem is lehet hozzáérni élvezés közben.

Van még olyan nő aki így tud, így élvez el?


2022. febr. 16. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
És ha van akkor mivan???
2022. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos.
2022. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus után nagyon érzékeny lesz. Én se szeretem ha utána még nyúlkálnak. A nyalás se jó
2022. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

De, Ő már az élvezés előtti másodpercekben elnyomja a kezem, és úgy élvez el, hogy semmi ingert nem kap utána, mégis elélvez.

2022. febr. 16. 10:29
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem szex kozben neha olyan hogy amikor bennem van a f.rka akkor az élvezés pillanatában jobb ha nem mozog hanem csak áll bennem mert érzékeny es sz.r élvezés közben ha "megzavarnak"


Viszont nem egyszer kapom azt hogy a srác nem áll le miközben elmegyek akkor is kapom ütemben, ehhez nekem külön hozzá kellett szoknom, de már így is élvezem odáig is eljutottam, sőt, ha pont az orgazmus alatt érzett lüktetés közben pont abban a ritmusban kapom el is tud vinni meg jobban.

2022. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
*Ja de igy hogy a "levegőbe"menjek el, azaz bennem sincs semmi es kivul sem, az meg nekem annyira kín, mintha kb megerőszakolnának. Hogy kellene vmi es nem kapom.
2022. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Röviden: nem ismeri a szexet a nő, nem ismerte még ki a saját testét, nekem is külön ki kellett azt tapasztalnom, hogy orgazmus közben nem irritálo es zavaro a mozgás, hanem inkább ráadás, vagy plusz tud lenni ami még jobban "elvisz"
2022. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A fenéket nem ismeri a saját testét, ezért tudja, hogy mikor kell szólni a partnerének, hogy hogyan szereti a legjobban. Aki nem elég tapasztalt, az nem is mer szólni, meg nem tudná milyen utasítást adjon.

Van az orgazmus előtt egy pont, az a "point of no return", ahol már átlendülsz, és történjék bármi, az orgazmus bekövetkezik. Az tényleg kb pár másodperccel előtte van. Ilyenkor én sem szeretem a durva ingerlést, tönkreteszi az élvezést. Jobb, ha ilyenkor finomra vált a férjem (a te párodnak gondolom a teljes mozdulatlanság a legjobb), és szép lassan megyek bele az orgazmusba, sokkal erősebb és hosszabb lesz.

2022. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

De azért irtam h nem ismeri a sajat testét mert korábban én is uigy voltam vele hogy inkább qlljanak meg addog ne zavarjanak az élvezésben. Később tapasztaltam csak ki azt hogy de az jó es nem zavaro.


A kerdesben levo nőről en azt valoszinusitem hogy mégcsak azt sem tudja pasival hogy jo a szex ha csak csiklosan megy neki eleve.


" úgy tud elélvezni, ha kézzel izgatom a csiklóját,"



Azaz pasival azt se tudja hogy lehet jo a szex mert el se megy hüvelyben pasitol.

2022. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*kesobb tapasztaltam csak ki azt, hogy a mozgás orgazmus közben jo es nem zavaro.
2022. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!