Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A menzi idején kielégítitek a párotokat?

fiatal 18-30 éves korosztályra vagyok most kíváncsi.


Lassan fél éve vagyunk együtt,célozgatok rá de nem akar kielégíteni orálisan ha megjött neki. Ez miért van? Rosszul esik,hogy nem gondol rá,hogy örömet okozozzon akkor is ha meg jön neki.


Lányok ti kielégítitek a párotokat ilyenkor vagy nem?


És ha nem,akkor miért nem?



2022. febr. 9. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
#9 Ezt átvitt értelemben mondtam. Nem rá gondoltam. Neki van annyi esze, hogy ha szarul vagyok akkor nem pesztrál. Verje ki vagy valami nem gond. Erről egy tipik Family Guy jelenet jutott eszembe amikor A louis kórházba kerül és a Peter megkérdi az orvostól hogy mikor engedik ki mert különben éhen hal a család ha nem főz, nem baj ha szarul van.
2022. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Én srácként nem várok el tőle ilyet. Ha csinálja annak örülök de nem erőltetek rá semmit. Szerintem 5 napot mindenki ki tud bírni. Aki nem ott gondok vannak
2022. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Én meg nőként úgy gondolom, ha szeretek valakit, nem okoz gondot a kedvében járnom, és fordítva.

Persze, az első 1-2 nap nekem is sokszor húzós, és semmi kedvem szexelni görcsölve, de sose voltam olyan rosszul, hogy ha kéri, ne tudnék könnyíteni rajta... Az életben semmi nem olyan, így a szex sem, hogy kizárólag és mindig minden teljesen kölcsönös. Van hogy csak adunk, vagy hogy csak kapunk, és persze sok esetben a kettő együtt is jár.

2022. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Számomra ez természetes volt mindig, hogy kézzel vagy szájjal olyankor is segítek neki. Egyrészt szimplán azért, mert attól, hogy én éppen nem csinálhatom, neki még hadd legyen nyugodtan jó. Másrészt meg a fiúknál a hormonok is máshogy működnek teljesen. Nálunk a vágy a ciklushoz igazodik valamennyire, ők viszont ugyanúgy kívánják minden egyes nap, így azokon a napokon is, amikor nekünk megvan. Szóval tök jogos, hogy nem szeretne kihagyni egy hetet.
2022. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Vannak még rendes nők. Még ha az önző prűdek le is pontozzák őket. :D
2022. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem elvárás de nálunk minden megtörtént már 😃 az első nap tabu de második napján már volt hogy ő kérdezte van e kedvem hancúrozni vele így is :) hajajj 😋
2022. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!