Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha itt kérek női véleményeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt kérek női véleményeket a péniszemről, szinte biztos hogy csak melegek fognak írni privátokat?

Figyelt kérdés
F/31
2022. jan. 31. 22:05
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
91%
Meg a tisztelőid, Bazsi.
2022. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem. De az tuti h több hapsi lesz. A csajok nagy része kövér,másik részük tahó.


De ahogy gondolod

2022. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kikérem magamnak! Se kövér, se tahó nem vagyok. Igaz, a kérdező fasza se érdekel...
2022. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, biztos.

Nem mondom, hogy minket nőket hidegen hagy egy szép pénisz, de annyira azért nem érdekel, hogy privit írjunk miatta.

2022. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

100% - persze egy része magát nőnek fogja kiadni, még (netről lecsent) képeket is küld, esetleg kamu Fb profilja is van, de telefonon, camon már sosem fogod őket látni/hallani, hogy megbizonyosodj arról nem pasi.

Ha magadtól küldöd akkor a válaszolók között hasonló lesz az arány a válaszolók között. A valódi nők "már megint egy f.xképes hülye" sóhajjal törli / tiltóra rak a többi f.szkép küldővel együtt.

2022. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Sosem írtam még privit egy pasinak sem. Jóhogy nem azt várod, hogy mindjárt én hívjalak randira... 😄
2022. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha kiteszed a kérdést 20 ezer forintot teszek rá, hogy fog jönni egy privi egy palitol, aki teljesen egészséges és természetes módot/gyakorlatot tud a pénisz nagyobbitasara illetve a korai magömlésre is megfelelő ugyanez a módszer, de csakis kizárólag személyesen tudja megmutatni ezt a full titkos technikát.

Nem árt vigyázni.

2022. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Nemtudom, de azon gondolkozom, lehet fordítva is működik a dolog. Ha a meleg pasik lánynak adják ki magukat az interneten, hogy dickpiceket kapjanak, és ez működik, akkor én meg pasinak adom ki magam az interneten, hogy elkerüljem a kéretlen dickpiceket! :D

Le is szedek gyorsan pár képet egy 90 kilós, szakállas norvég manusról, meg csinálok egy kamu FBt! Pont ahogy az 5.mondta csak fordírva!

Köszi az ötletet, férfitársam!

2022. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rád sem kíváncsiak sokan, szerintem pont a péniszedre ki lenne kíváncsi? A fiatal Colin Firth-ére sem, nemhogy a tiédre…
2022. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én volt már, hogy mondtam véleményt valaki képéről, ha épp rajtam volt a jó ing, és rám írt kulturált stílusban. Viszont 1. én biztos nem foglak megkeresni, annyira nem vagyok lelkes még szebb napokon sem :D 2. Nem mész sokra a válaszommal, mert én is azt a tábort erősítem, ami szerint a farok majdnem mindegy, csak ne legyen végletes, az ember az, aki számít.

Azt viszont te is el tudod dönteni, hogy mikro péniszed van-e, pl 8 cm, vagy 25 cm-es óriás. Esetleg ceruza vastagságú. Ha egyik sem, akkor minden bizonnyal rendben lesz. Szívesen :)

2022. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!