Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A menzi idején kielégítitek a párotokat?

fiatal 18-30 éves korosztályra vagyok most kíváncsi.


Lassan fél éve vagyunk együtt,célozgatok rá de nem akar kielégíteni orálisan ha megjött neki. Ez miért van? Rosszul esik,hogy nem gondol rá,hogy örömet okozozzon akkor is ha meg jön neki.


Lányok ti kielégítitek a párotokat ilyenkor vagy nem?


És ha nem,akkor miért nem?



2022. febr. 9. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Persze,kielégítem
Nem,nem szomtam kielégíteni
21 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mert mikor,ott vagyunk,hogy az utolsó napok jönnek, mondja,hogy sajnos még nem lehet. De jól esne,ha azt mondaná,hogy nem lehet de attól vetkőzz,vagy ilyesmi...
2022. febr. 9. 13:58
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én igen, és fordítva is elvárom, mert menstruáció alatt magasabb a libidóm.

Nyilván a barátnődnek fájdalmai vannak, nem viseli jól a menstruációt mint én, rosszul érzi magát. Hagyd békén abban a pár napban vagy beszélj vele ne célozgass.

2022. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de te lyuknak "tartod" a barátnőd, vagy párnak? Utóbbi esetben bár persze olyankor is fickós az ember, de megérti ha nem minden nap van kedv hozzá.
2022. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kézzel vagy szájjal bármikor, ha akarja és nekem nincs kedvem szexelni.
2022. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Aztán a havi öt napot már majdcsak kibírod szex nélkül... Simán lehet, hogy nincs olyan hangulata, fáj a hasa stb. Amúgy se celozgatni kell rá, hanem beszeljetek meg normál felnőtt ember módjára. Én ki szoktam elégíteni így a párom, ha ő is viszonozza. Intimkelyhet használok, így semmit nem érezni abból hogy menstruálok, csak nyilván mondom.
2022. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Olyankor én sem szoktam neki semmit csinálni. Havi 5 napot ki tud bírni, ha nem akkor el lehet menni máshova.
2022. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
6: fog is. És nem azért, mert ne bírna ki bárki 5 napot, hanem a hozzáállás miatt...
2022. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát hajrá. Nem tartaná vissza senki sem. Aki menni akar arra kabátot kell adni.
2022. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
8: hú de nagyon szeretheted a párod ha így nyilatkozol róla... :D
2022. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg ennyi flegma, önző nő van? eszem megáll...

Eszembe se jutott soha így állni a pasimhoz, és szerencsére ő se hozzám.

2022. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!