Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőim folyton arra "panasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőim folyton arra "panaszkodnak" hogy Facén álnévről kapnak szexuális ajánlatokat, intim képeket. Nem győzik tiltani őket. Én meg nem kaptam soha egyet sem. Velem van a baj? Csinosan öltözködöm. 25/nő

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 09:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9-es most te is dicsekszel?
2022. febr. 1. 13:29
 12/21 anonim ***** válasza:

:DDDD


Te attól éreznéd magadat csinosnak, hogy olyan kéretlen dickpiceket kapsz, amiket mi instant tiltunk?

2022. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek semmi se jó. :D :D

Nem ő a legélesebb kés a fiókban.

Plusz azért vannak erős kétségeim a szépsége felől is :D :D

2022. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy azért nem, mert nem vagyok elég szép nektek. Bunkók.
2022. febr. 1. 15:01
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne hozz szégyent a női nemre, még több spam dickpicet fogunk kapni miattad.
2022. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14/15 ???????????????
2022. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

@Meta

Mert a széplányoknak jár, a kérdező meg még ehhez is randa, úgyhogy csak sír utána. :DDD


Ui.: Igen, bunkó vagyok, de élvezem, mint Kérdező a trollkodást.

2022. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Vágom, hogy egy trollkodó fétises kandúr lesz a kérdező. De hát ne már. :D


A többi kandúr Bandi haverja az incelkonteós fonókörből ezután a kérdés után fogja felhatalmazni magát arra, hogy tovább zaklasson minket, merthogy “ez teccik a nöknek”. :D

2022. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 nőknél ez olyan mint Tijuanaban a szamárshow... felháborító, undorító, fajtalan.. de késztetést érzel hogy végignézd :D
2022. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát aki nem kap, az lehet, de az 1800x alkalommal már kezd idegesítő lenni. Pláne, hogy nem is kéred. Az más, ha valaki könyörögne is érte, hogy kapjon már egyet.😅
2022. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!