Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőim folyton arra "panasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőim folyton arra "panaszkodnak" hogy Facén álnévről kapnak szexuális ajánlatokat, intim képeket. Nem győzik tiltani őket. Én meg nem kaptam soha egyet sem. Velem van a baj? Csinosan öltözködöm. 25/nő

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne irigykedj,majd itt mindjárt elhalmoznak.
2022. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Veled van a baj.
2022. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Te ismeretlen emberektől akarsz Facebookon szexuális ajánlatokat kapni? Tudod milyen gusztustalan kinyitni egy levelezést amire azt hiszed egy normális ember aztán a nem mondom milyéről van ott egy kep? Erre vágysz annyira?

Vagy hogy random idegenek rádírjanak hogy stalkolják a profilodat és jó nő vagy szerintük? Tényleg erre van szükséged?

2022. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de miért éreznéd magad jobban attól, hogy kamu profilos balfasz lúzerek igazi vagy kamu faszképeket küldenek neked? Komolyan ilyen szinten van az önbizalmad, hogy ettől éreznéd jól magad?

Igen, veled van a baj, mert komoly mentális problémáid vannak. Beszélj egy szakemberrel.

2022. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Te szeretnél ilyet kapni? Ez izgat téged? Szerintem nem baj, csak meglepő. De ne izgulj ezt jelezd itt, hogy igen és tömegével fogják küldeni. Persze meg is adhatod a Facebook címed és oda is menni fog.
2022. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Fura vágyaid vannak.


Gondolom ha a barátnőid arra is panaszkodnak hogy valahol megerőszakolták őket, akkor te is odamész, és hőbörögsz ha nem teszik veled?

2022. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen vágyam, felháborító, de azért nah. Én is jól nézek ki.
2022. febr. 1. 12:20
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezt csak te állítod hogy jól nézel ki, vagy az anyukád mondta sokszor? :D
2022. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is kapok sokszor, pedig minden létező beállításom privát, meg jelölni sem tud senki. :D
2022. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam kapni,pedig ronda vagyok.
2022. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!