Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élnek át az emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élnek át az emberek, amikor ebben a kategóriában kiírnak egy kérdésnek álcázott panaszkodást?

Figyelt kérdés

Pl. "Miért nincsenek figyelmes férfiak"? "Miért gonoszak a nők" aztán nincs is érdemben reagálás a válaszokra, csak arra irnak valamit ami tovább uszítja a haragukat.

Ez miért "jó"? Miért nem lehet tényleg olyasmit kérdezni amire valóban szükséges válaszolni és a szexualitással kapcsolatos?

Lassan vissza lehet sírni a savanyú lábszagos kérdezőt, azon legalább lehetett nevetni.



2021. dec. 31. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom hogy a pasim olvasgatni szokott itt.

Volt már hogy ide írtam ki ami bántott abban reménykedve hogy látja és látja a válaszokat is.

Mivel hiába próbálok megbeszélni vele dolgokat legtöbbször nem változik semmi.

Volt amikor bejött.

2021. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig is ez volt. Nézz szét a többi kategóriában. Ugyanez megy évek óta. Provokálás, uszítás, sírás-rívás, panaszkodás. Ha nem tetszik ne nézd az oldalt. Ennek a kérdésnek sincs semmi értelme, mert csak kiemeltél valamit amit azt gondolod meg kellene beszélni, közben 0 értelme van, nem segíti az oldalt és a többi embert. Sőt beleírsz egy elmebeteg kérdezőt, aki szerinted vicces volt a kérdéseivel. Ez is sok mindent elmond, hogy mi a vicces neked. Azok az emberek, akik olyan kérdéseket írnak ki, ami téged zavar, azokat meg annak a savanyú kérdései zavartak, de mégse írnak ki róla kérdést.
2021. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Azok az emberek, akik olyan kérdéseket írnak ki, ami téged zavar, azokat meg annak a savanyú kérdései zavartak, de mégse írnak ki róla kérdést."

Engem nem "zavar", hanem nem értem az arányok elcsúszását, régebben több érdemi vagy egyértelműen troll kérdező volt, és kevesebb panaszkodó. (Egyébként volt arról is kérdés amiről azt állítod, hogy nem volt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. )

"Ennek a kérdésnek sincs semmi értelme, mert csak kiemeltél valamit amit azt gondolod meg kellene beszélni, közben 0 értelme van, nem segíti az oldalt és a többi embert."

Kivételesen nem mások, hanem magam miatt írtam ki a kérdést, mivel szeretném megérteni ezeket az embereket, mert szerintem nem lesznek okosabbak a saját kérdésüktől és nem szórakoznak úgy mintha megnéznének egy sorozatot, vagy bármit. De lehet, hogy tévedek, ezt azok tudják megmondani akik ezt csinálják (pl. 1#-es válaszoló akinek köszönöm a segítséget, a válaszod alapján hibas volt a feltételezésem, ezért már megérte kérdezni).

" Ez is sok mindent elmond, hogy mi a vicces neked. "

"Provokálás, uszítás, sírás-rívás, panaszkodás. Ha nem tetszik ne nézd az oldalt. "

Teljesen egyetértek veled abban, hogy ne nézzem ha nem tetszik, de ugye feljebb leírtam, hogy nem bántja kifejezetten a szemem, csak nem tudom hova tenni. Tök jogos az a megállapítás is, hogy borzasztó a humorom, de ennek mentén azt is az lenne, hogy neked tetszik a provokálás, uszítás, sírás-rívás, meg a panaszkodás. Ezzel a probléma csak annyi, hogy egyik ténytől sem értem jobban a jelenséget ami a kérdésem tárgya.

"Eddig is ez volt. Nézz szét a többi kategóriában. Ugyanez megy évek óta"

Igazad van, de ebben a kategóriaban az arányokat másnak érzem (edig a többi kategóriát is olvasom), de emiatt itt kérdezem.

2021. dec. 31. 16:42
 4/7 Mkdir ***** válasza:
Mindenki maga miatt irja ki, hogy kiirhassa "kikiabalja" alap pszichológia. A válasz az atlagos embert nem érdekli, sem a megoldás mert imádja ahogy belefullad az önsajnálatba"sajnos" vannak kivételek de kevés. Ha olyan kommentekkel találkozik amik ot erősítik az önsajnálatban azzal onigazolast nyer. Ordogi kor es egy idő után nem fog kijonni belőle.
2021. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mkdir ***** válasza:
A "sajnos" után jön egy pont 🙂
2021. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1

És nehezedre esni inkább neki elmondani a bajodat szemtől szembe?

Ez közhely lesz, de ez a baj a mai társadalommal, már csakis a médián keresztül kommunikálnak egymással az emberek.

2021. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Mivel hiába próbálok megbeszélni vele dolgokat legtöbbször nem változik semmi


6.ezt írtam...

2022. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!