Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért panaszkodik itt minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik itt minden férfi, hogy a nők nem kezdeményezőek/ heteket kell udvarolni/ csak párkapcsolatot akarnak stb, ha...?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy férfiak panaszkodnak, hogy szexre nem találnak lányt, mert mindenki csak komolyat akar. Ha mégse, akkor a pasinak gazdagnak kell lennie, illetve jóképűnek. Meg azt is hallom, hogy a nők nem hajlandóak sexchatelni vagy intimebb képet küldeni. Hogy mi nők mennyire válogatósak vagyunk meg hogy a férfiak csak kis %a tud szexelni (lol). Irreális elvárások meg társai. Rengetegszer hallom ezeket itt.

Tegnap este pár férfi barátommal beszélgettünk és feljött a magánélet téma. Köztünk sose volt ez ciki, lazán beszélünk arról ki milyen csajokat fűz vagy mi jön be neki szexben stb. És többen mondták, hogy elképesztőek ezek a mai nők, borzasztó ami megy. Mert hogy nem lehet őket levakarni. Írogatnak, nyomulnak, pucér fotókat küldözgetnek, csak hogy legyen már valami. Még miután visszautasították őket a barátaim, utána is folytatták. Először el se akartam hinni, de aztán megmutattak pár beszélgetést a telefonjukon. Láttam több képet is, hogy melyik lány miket küldött. Konkrétan még bele is pirultam olyan fotók voltak. Kérdeztem hogy kik ezek vagy honnan ismerik ezeket a lányokat, csak nem idegenek. Mondták hogy de, konkrétan szinte azok. Itt ott társaságban megismerte vagy nála volt hajat/szakállat vágatni vagy régi osztálytársak stb. És ezek a srácok annyira nem is néznek ki jól:D inkább egy laza átlagosnak mondanám őket. Nincsenek elhízva, normális egyszerű ruhákban járnak, nem pénzelnek senkit/nem utalnak ilyenre és nem villognak semmivel. Nincs drága órájuk vagy autójuk stb.

Most akkor nem értem mit sír itt annyi pasi, mikor konkrétan jelenleg kb a legkönnyebb csajozni. De ezt nem csak ők mondták, már más is. Több ismerősöm panaszkodott, hogy a legtöbb lány csak szexet akarna, ő meg komolyat keresne de azt nem talál.

Most akkor mi baja van itt a gyk-s férfiaknak? Ennyire nagyon alja lehetne itt a felhozatal? Mert az én ismerőseim se tipikus macsó szépfiúk, mégis alig győzik lerázni ezeket a nyomuló nőket. Nem értem akkor itt hogy lehetnek ennyire bénák a pasik, hogy nekik még ha akarják se jön össze. Míg másoknak azzal kell küzdeni, hogy leállítsák ezeket a nőket. Sokszor kellemetlen is, mert volt aki a kapcsolata alatt is kapott kéretlen pucér fotókat.

Elgondolkodtatok már azon, hogy mi lehet a gond az itteni pasikkal?


2021. dec. 4. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt egy troll
2021. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aki nem képes elhinni a valóságot, az ne is válaszoljon. Nyilván nem kamuzok, pont az érdekel miért lehet ekkora a kontraszt.
2021. dec. 4. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Rossz körökben mozogsz. Az én barátaim igényesek, értelmesek, ahogy az ő barátaik is, így mi nem alacsonyodunk le erre az állatias színvonalra, amit ti képviseltek.
2021. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Tök hihető lenne, ha nem említette volna meg hogy átlagosak azok a férfiak akikkel beszélgetett. Itt borult az egész. Valaki amugy elhiszi hogy az átlag csávókat hajtják a ribis csajok? Vagy a másik lehetőség hogy árlagon felüliek azok a csávók, ugy már hihető
2021. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miféle állatias színvonalról beszélsz? Pont ezt mondtam, hogy ők normálisak és olyan nőket is keresnek. Ezeket a nyomulós csajokat meg elutasítják. Arról meg nem tehetnek, hogy ilyen nők próbálkoznak náluk.. Valami probléma lehet a szövegértési készségeddel vagy előtört belőled a frusztráció és irigység, nem tudom..
2021. dec. 4. 19:22
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Ez nyilván szubjektív, én szerintem ők külsőre egyáltalán nem extrák. Persze lehet mások annak látják őket. Mindenkinek megvan a 'típusa'. De objektíven nézve nem egy tipikus jóképű bagázs. Kb ez a lényege a sztorinak. Hiába hitetlenkedsz, pont ez a lényeg, hogy nem a fullos pasikról beszélek. Ezért nem értem itt miért olyan sikertelenek sokan.
2021. dec. 4. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Az átlagon felüliséget nem csak külsőben kell nézni, én kifejezetten a belsőre gondoltam. Mármint tökmindegy hogy valaki hogy néz ki, ha nagyon jól tud csajozni, lesz csaja. Akkor a haverjaidnál is ez lehet. Viszont ott gyk-n átlagos és átlag aluli csajozási képességekkel bírók mondják hogy nem találnak senkit, még a csajban belsőre hozzájuk illőket sem.


4es voltam

2021. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, itt megfogják magyarázni hogy te alfa chadekkel barátkozol. De nocsak nem úgy volt eddig hogy a chadekkel nem lehet csak barátkozni? Annyi logikátlanság épül erre az incel fszságra hogy maguk az incelek se bírják követni.
2021. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha komolyan írod, akkor nem értem én sem, megdöbbentő. Szerintem én sem vagyok egy nagyon ronda ember, szóval valamit csak tudhatnak a barátaid. Mondjuk a korosztályt nem írtad. Hány évesek kb.?
2021. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7: Persze személyiségre elég normálisak az tény. Kedves srácok. Kérdeztem is, hogy szoktak-e flörtölni vagy úgy beszélni ezekkel a csajokkal, tehát hogy bíztatják-e őket vagy ilyesmi, de láttam a beszélgetésekben is, hogy semmi ilyenről nem volt szó. Tehát nem is a jó csajozós dumájukkal nyerik meg ezeket a lányokat. Szerintem ezek csak jönnek maguktól:D de ha tippelnem kéne akkor nyilván még 10 másik pasinak is elküldik ezeket a képeket. Kétlem, hogy ne így lenne az ilyen típusú lányoknál.

#9: kb 27-32 közöttiek

2021. dec. 4. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!