Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért panaszkodik itt minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik itt minden férfi, hogy a nők nem kezdeményezőek/ heteket kell udvarolni/ csak párkapcsolatot akarnak stb, ha...?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy férfiak panaszkodnak, hogy szexre nem találnak lányt, mert mindenki csak komolyat akar. Ha mégse, akkor a pasinak gazdagnak kell lennie, illetve jóképűnek. Meg azt is hallom, hogy a nők nem hajlandóak sexchatelni vagy intimebb képet küldeni. Hogy mi nők mennyire válogatósak vagyunk meg hogy a férfiak csak kis %a tud szexelni (lol). Irreális elvárások meg társai. Rengetegszer hallom ezeket itt.

Tegnap este pár férfi barátommal beszélgettünk és feljött a magánélet téma. Köztünk sose volt ez ciki, lazán beszélünk arról ki milyen csajokat fűz vagy mi jön be neki szexben stb. És többen mondták, hogy elképesztőek ezek a mai nők, borzasztó ami megy. Mert hogy nem lehet őket levakarni. Írogatnak, nyomulnak, pucér fotókat küldözgetnek, csak hogy legyen már valami. Még miután visszautasították őket a barátaim, utána is folytatták. Először el se akartam hinni, de aztán megmutattak pár beszélgetést a telefonjukon. Láttam több képet is, hogy melyik lány miket küldött. Konkrétan még bele is pirultam olyan fotók voltak. Kérdeztem hogy kik ezek vagy honnan ismerik ezeket a lányokat, csak nem idegenek. Mondták hogy de, konkrétan szinte azok. Itt ott társaságban megismerte vagy nála volt hajat/szakállat vágatni vagy régi osztálytársak stb. És ezek a srácok annyira nem is néznek ki jól:D inkább egy laza átlagosnak mondanám őket. Nincsenek elhízva, normális egyszerű ruhákban járnak, nem pénzelnek senkit/nem utalnak ilyenre és nem villognak semmivel. Nincs drága órájuk vagy autójuk stb.

Most akkor nem értem mit sír itt annyi pasi, mikor konkrétan jelenleg kb a legkönnyebb csajozni. De ezt nem csak ők mondták, már más is. Több ismerősöm panaszkodott, hogy a legtöbb lány csak szexet akarna, ő meg komolyat keresne de azt nem talál.

Most akkor mi baja van itt a gyk-s férfiaknak? Ennyire nagyon alja lehetne itt a felhozatal? Mert az én ismerőseim se tipikus macsó szépfiúk, mégis alig győzik lerázni ezeket a nyomuló nőket. Nem értem akkor itt hogy lehetnek ennyire bénák a pasik, hogy nekik még ha akarják se jön össze. Míg másoknak azzal kell küzdeni, hogy leállítsák ezeket a nőket. Sokszor kellemetlen is, mert volt aki a kapcsolata alatt is kapott kéretlen pucér fotókat.

Elgondolkodtatok már azon, hogy mi lehet a gond az itteni pasikkal?


2021. dec. 4. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hmm.. hát olyan sokkal akkor nem vagyok idősebb. Szerintem nagy tud lenni a kontraszt, ha valakinek magabiztos a kisugárzása vs. ha egyáltalán nincs neki. A magabiztosság meg szerintem olyan, hogy vagy van, vagy nincs. Nincs olyan, hogy közepes.
2021. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az egésznek nyitja abban van, hogy a nők számára teljesen mást jelent az "átlagos".


Ha van itt egy kérdés, ami különböző nők képeit linkeli be, hogy melyiket tartják vonzónak a válaszolók, szinte mindre azt fogja a többség mondani, hogy tetszik neki.


Láttam olyan kérdést, ahol különböző férfiak képei voltak belinkelve, borostás, szakállas, sima arcú, barnahajú, szőke, vörös, kopasz, szemüveges, öltönyös, faváhóinges, tetkós, barna bőrű, hófehér arcú, stb.

Mindre azt írta a többség, hogy nem jön be neki.


Ez képezi le a valóságot is. A férfiak sokkal kevésbé kritikusak, sokkal szélesebb skálán mozog az, ami tetszik nekik, lehet magas, alacsony, karcsú, molett, barna, szőke, egyaránt tetszhet az illetőnek.


Nőknél összehasonlíthatatlanul kisebbek a lyukak a hálón.


Ugyanígy olvastam itt gyakorin olyat is egy női válaszolótól, hogy nem érti, miért hivatkoznak mindenhol Chris Hemsworthre, Ryan Goslingra, Brad Bittre, mikor semmi extrák, tök átlagos pasik, nem is tetszenek neki.


Szóval női szájból a "semmi extra, tök átlagos pasik" egészen más értelmezésűek, mint amit a valóság takar.

2021. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!