Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold lettem, van visszaút?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold lettem, van visszaút?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyszer egy buliban elvonult egy 35 körüli férfival én pedig kerestem. Végül a kulcslyukon keresztül láttam félig-meddig, ami történik, az ajtó zárva volt, de a kulcs kieshetett, vagy nem tudom. Amikor szóvá tettem, elmondta, hogy sose tudott hűséges lenni. Ő most 26 éves, és én is. Ez kb két éve történt, aztán fél évig zavart. Aztán egyszer csak elkezdtem fantáziálni ezekről, és erre vertem ki. Nagyjából egy éve kértem meg, hogy feküdjön le a barátaimmal, mert felizgatna ha pl partiba vágnák (ketten dugnák). Ebbe bele is ment és többször, többekkel meg is történt, meg idegenekkel is szexelt. Szeretem őt, ezért nem hagytam ott, pedig ott kellett volna. Az a baj, hogy amikor nagyon féltékenykedtem, akkor valami elromlott bennem, és azóta igénylem ezt a fajta megalázást. Mit tehetek? Hiába élvezem, valahol érzem, hogy ez nem jó.
2022. jan. 29. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

De most akkor élvezed vagy nem jó?

Döntsd már el!

2022. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom.


Én is szeretném làtni ahogy màsok dugjàk a feleségem, lehetőleg olyanok akik nagyobb intim mérettel rendelkeznek mint én, erősebbek és magabiztosabbak. Fàjdalmas lenne de izgató.

2022. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Fájdalmat okoz de másrészt a legizgatóbb a világon. Olyan mint a láncdohányosnak a nikotin, mert nyomasztja, hogy helytelen, de még is élvezi.
2022. jan. 29. 19:22
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem itt az ideje, hogy felkeress egy jó pszichológust haver.
2022. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#3: És a legdurvább hogy a feleségem bàr izgatja a szex màs férfival sosem tenné meg ha nem biztatnàm erre ...


Másokkal biztosan nagyobbakat fog élvezni. Annyira megalàzó de nagyon izgalmas is.

2022. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez nem betegség, hanem egy fétis
2022. jan. 29. 19:29
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Mindig is tudtam, hogy 1990 után már nem születtek normális emberek...
2022. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
1987-es vagyok :D
2022. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan? Élvezed? izgat? a nőd megcsinálja "neked"?


Akkor?

2022. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Whitewolf19 ***** válasza:
29%

Egy igazi férfi nem tűri az ilyet.

Kitaposnám a belét is aki hozzá érne ahhoz, ami az enyém.

2022. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!