Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már egy jó ideje nem szexelünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy jó ideje nem szexelünk a oárommal, és nem értem az okát. Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már hónapok óta nem szexelünk a feleségemmel. Ha kezdeményezni próbálok, akkor is visszautasít. Próbálom simogatni, puszilgatni, kényeztetni,maszírozni és csak a visszautasítást kapom folyamatosan, és nem értem a miértjét.

Nektek van ötletetek?



2021. dec. 14. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy harmadik fél
2021. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ötlet: kérdezd meg tőle…
2021. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Megunta a dolgot... A kapcsolatot... Esetleg téged... Ez egy általános probléma a nőkkel... Rengeteg ilyen jellegű kérdés születik nap mint nap...

Megoldást nem javaslok. Azt neked kell felfedezned.


29/F

2021. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A harmadik félre gondoltam már én is, de nem nézném ki belölle, meg csak feltönt volna, vagy nem?


Próbáltam már rákérdezni többször is, amire a válsz, fáradt vagyok, fáj a hasam, nincs kedvem, nem vagyok lefürödve, meg hasonló válaszok jöttek.

2021. dec. 14. 18:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek se téged, se őt. De nagyon rossz jel, hogy hárít. Egyszerűen sarokba kell szorítani, hogy válaszokat akarsz hallani.
2021. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Hormon probléma.

Bármilyen egészségügyi probléma.

Lelki gondok.

Megcsalás.

Elhidegülés.

Millió válasz létezik, de csak egy valós, amit mi nem tudunk.

A legtisztább az lenne, ha leülnél vele beszélgetni. Nem rámászni, és kérdőre vonni, hogy miért nem, hanem megkérdezni van-e valami baj. Tudsz-e valamit segíteni neki. Stb. Stb. Ahogyan egy JÓ férj tenné

2021. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem vettél észre hogy csinosabban öltözködik? Gyakrabban megy fodrászhoz, bővítette a fehérneműtárát, ne adj isten gyakrabban szőrtelenít? Ha ilyet tapasztalsz míg veled nincs szex akkor tutira mással szexel. Ha nincsenek ilyen egyértelmű jelek akkor is lehet más férfi a dologban de ez esetben elképzelhető hogy amúgy nincs köztük fizikailag még semmi, csak érzelmileg már hozzá kötődik míg tőled eltávolodott. Vagy az is lehet hogy feldolgozatlan sérelmei vannak veled kapcsolatban ezért nem akar téged. Meg persze az is megbújhat a háttérben hogy azért nem akarja már a szexet mert számára az nem kielégítő. Esetleg eddig csak színészkedett de már belefáradt, inkább bele sem kezd mert tudja hogy neki úgysem lesz jó. Ja meg hát esetleg még igazat is mondhat akkor amikor fáradtságra hivatkozik ha te minden elvégzendő házimunkát, feladatot rá hagysz...
2021. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A ruhatárát folyamatosan bővíti, szeret vásárolni :) Műkörmös az is rendszeres, 2-3 hetente.

A házumkát nem hagyom rá teljes mértékben, én is kiveszem a részem. ha nincs itthon akkor is megcsinálom, a mosogatás pl én csinálom rendszeresen. ha én nem vagyok itthon akkor kitakarít, ha mindketten itthon vagyunk akkor egyyütt takarítunk.

A legtösször azon kattog, hogy biztos más lányokhoz elmegyek, hogy kielégítsem magam, de ilyenről szó nincs. Kacérkodni ugyan szokott, de celekmények már nincsennek.

2021. dec. 14. 19:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk az utóbbi fél évben elkezdett fogyókúrázni
2021. dec. 14. 19:12
 10/18 Mkdir ***** válasza:
100%
"...A legtösször azon kattog, hogy biztos más lányokhoz elmegyek, hogy kielégítsem magam..." Oh bakker,mire én rájottem hogy az ilyen mondatok mit is jelentenek valójában... Én is bedőltem ennek. Aki így kelt bűntudatot a párjában, az valójában a saját dolgait vetíti ki a másikra. Lefordítva pont azt teszi amit a fejedhez vág. (Ne legyen igazam)
2021. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!