Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már egy jó ideje nem szexelünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy jó ideje nem szexelünk a oárommal, és nem értem az okát. Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már hónapok óta nem szexelünk a feleségemmel. Ha kezdeményezni próbálok, akkor is visszautasít. Próbálom simogatni, puszilgatni, kényeztetni,maszírozni és csak a visszautasítást kapom folyamatosan, és nem értem a miértjét.

Nektek van ötletetek?



2021. dec. 14. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bosszantó, mikor olyan férdiakat látok, skiket ÉN szeretnék magamnak, de ők egy szar kapcsolatban vannak egy frigid nővel. Én meg a fél karom odaadnám olyanért, aki nem akar másokkal baszni, nem házicselédnek tart, segít otthon mindenben, na meg aki szívesen szán időt az előjátékra, masszázsra stb. De az ilyen pasik nem engem akarnak, hanem valami szerencsétlent aki 1-2 év után nem hajlandó dugni se. Engem meg csak a bunkó/ hűtlen/ prűd pasik találnak meg, akik rosszabb esetben nem is akarnak semmi komolyat..

Na mindegy, bocsi, de újat nem tudok hozzáfűzni, a többiek szépen összeszedték a lehetséges okokat.

2021. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mkdir ***** válasza:
100%

11-es van egy típus akit folyamatosan kiszúrsz magadnak. Változtass ezen. Ugyanazt a típust hajtod újra és újra. (meg akkor is ha nem vallod be magadnak) keress más típust es tegyél próbát. Akkor is ha először kevésbé jön be.

Nem vagy egyedül amúgy,nagyon sok férfi és nő is a "saját farkát" kergeti és egyfolytában rácsodálkoznak, hogy megint pofára estek.

2021. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
#12: Fogalmad sincs ki vagyok, de már jobban tudod hogy ismerkedek, mint én magam?:D hát képzeld egyáltalán nem ugyanolyan emberket keresek és nem is külső alapján ismerkedem. Sokféle pasinak adtam már esélyt, de azt elárulom, hogy az átlagosabb külsejű visszafogottabb pasik a legrosszabbak. Olyan lakozik bennük, amivel lekörözik az ilyen macsó nagydumás jóképű pasikat. Ezerszer toxikusabbak.
2021. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mkdir ***** válasza:

Én egy szóval sem irtam és nem is utaltam semelyik típusra, sem, sem arra, hogy külső vagy belső alapján ismerkedsz. Ezt magadtól tetted meg, pontos a meghatározás azt🙂 Ez az azonnal támadok magatartás is elég árulkodó amúgy. Nem ismerlek ez igaz, de a legtöbb emberi jellemet viszont igen. Ezek benne vannak a szavinkban a fogalmazásunkban es persze a tetteinkben is.

Az írásom segítő szándékú volt, nyilván nem itt fogja neked egy idegen megmondani a frankót. De azért néha érdemes eljátszani a gondolattal, hogy játszhatjuk a keményet, de vajon tényleg olyanok vagyunk, amilyennek Hol biztosan hisszük magunkat?

Aki felteszi magának ezt a kérdést, az már több, mint mások. 😉

2021. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mkdir ***** válasza:
A jóképű macsók Mind megcsalnak, a jófiúk mind toxikusak...mindig más a hibás, most épp én, amiért tükröt tartok egy vadidegennek, akiről semmit sem tudok. 🙂 Remélem nem akadtál ki nagyon.
2021. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dregor ***** válasza:
#15 a karodat inkább tartsd meg. De ezek szerint te nem vagy frigid? :))
2021. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mkdir ***** válasza:
#16 A karomat? Ezt nem értem. A válasz az előző hozzászólónak ment. Amúgy férfi vagyok, szóval nem 🤣
2021. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 dregor ***** válasza:
Ohh ezt én a 11esnek szántam, csak elírtam... :D Ilyen az, amikor az ember egy tucat dolgot csinál egyszerre. :)))
2021. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!