Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy életre megutáltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy életre megutáltam a szexet, van innen visszaút a normál kerékvágásba?

Figyelt kérdés

2020 ősz, új párkapcsolat, 2-3 hónapig gumival védekeztünk, majd mivel már összeszoktunk meg elköteleződtünk egymás mellett időnként lekerült a gumi. Rá 4 hónapra megmagyarázhatatlan eredetű izületi fájdalmaim lettek, márciusra járóképtelen lettem, gyulladás az egekben, végül a reumatológián spa-val diagnosztizáltak és biológiai terápiával újra járóképes és kvázi életképes lettem. Akkor a szerológiai vizsgálatok (csak a legalapabbakra lett teszt) negatívok lettek, úgy volt örökletes az egész és időzített bomba voltam.


Sok szakirodalom és utánajárás után végül pár vírustörzset sikerült találni, ami ritkán okozhat izületi gyulladást, és pozitív is lett a napokban a teszt (a herpeszvírusok családjába tartozik, legtöbb embernél észrevétlenül lappang, nem okoz még bőrtüneteket sem)


Kiderült, hogy a barátnőmtől kaptam el, és nyilván nem szándékosan, de mégiscsak majdnem egy évre megkeserítette ez az egész betegség az életemet, munkámat elvesztettem, jövőmről kb lemondtam, szociális kapcsolataim elhaltak. oké, hogy a legnehezebb hónapokban kitartott mellettem és fel se merült, hogy tőle kaptam el, de ez most sajnos mégis bebizonyosodott. Undorodom a szextől, vele is legszívesebben szakítanék mert semmi értelme együtt maradni, nem vagyok boldog, új lapot akarok az életemben kezdeni és tudom, hogy nem hibás, nem volt jele annak, hogy hordozza ezt a vírust, és haraggal sem gondolok rá, de már szeretni se tudom. A szextől meg undorodom, heti egyszer kiverem, hogy ne legyen prosztatarákom.


mi tévő legyek ezzel az egész helyzettel?



2022. jan. 21. 03:54
 1/8 A kérdező kommentje:
25f
2022. jan. 21. 03:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ez 100% nemi herpesz? Mert a herpeszvírusok az emberek majd mindegyikében jelen vannak, csak van akin sosem jön elő. A legtöbb ember már babaként elkapja a sok puszilgatástól.
2022. jan. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Aki annyira hülye hogy azt hiszi azért kell kiverni heti egyszer, hogy ne kapjon prosztatarákot attól nem is várok mást csak hogy számüzetésben legyen örök életében. Ha félsz a pinától akkor dobd a csajt és hokizgassál, nehogy prosztatás legyél
2022. jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy pszichológus kellene. Bár lehet, hogy pszichiáter.
2022. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Sokat nem tudsz tenni. Fel kell dolgoznod azt az egy évet. Utána lassan majd vissza áll minden a helyére. Az, hogy a kapcsolatotokkal mi lesz, ki tudja. Sajnos elképzelhetőnek tartom, hogy igazán nem lehet már megjavítani. Olyan szintűre amiben érdemes is lenne maradni.
2022. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Atyaúristen. Mi tévő legyél? Soha többet ne szexelj!! Jobb lesz a világ ha egy ilyen ember nem szaporodik.
2022. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire a lelkedre veszed, akkor a neheze akkor jön, ha majd valaki mással ismerkednél és tudod, hogy őt is megfertőzheted. Nehéz dolog ez átérzem tökre.


Amúgy valószínűleg nincs mit tenni és az élet ilyen, hogy a élőlények szétfertőzik egymást mindennel.

2022. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm, sajnos a herpeszvírus az emberek 80%-ában ott lapul az idegdúcokon, van akinek egy életen át nem okoz panaszt. Ezért a barátnődet hibáztatni nem fair. Persze megértelek, mert te pont azon kicsiny százalékba estél, akiknél komoly panaszt okozott (kb. mint az övsömör, aki átesett a bárányhimlőn, bárikor kijöhet rajta, szerencsén is múlik).
2022. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!