Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom visszautasítja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom visszautasítja az orált (hogy én csináljam neki) az lehet amiatt mert nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, mivel nagyon régen esett meg velem hasonló eset. Azt mondta annó, hogy ez azért van, mert "neki akkor van kedve hozzá ha..." bizonyos dolgok történnek előtte. Nem tartottam annyira hihetőnek mert nagyon fura volt a hangja és az arckifejezése, nem feszegettem akkor tovább mert látszott hogy úgysem fog mást mondani.

Azért kezdtem el újra rágódni rajta, mert a környezetemben sok férfi említette, hogy szeretnék ha otthon "kezdeményezne az asszony" és igazából az itteni kérdésekből is azt látom, hogy azért a férfiak szokták szeretni az ilyesmit.



2021. dec. 31. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű.
2021. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igazat mondotz, vagy egyszerűen nem annyira szereti (találkoztam már ilyennel), vahy nem vagy valami ügyes.
2021. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenkitől elnézést kérek, de nem kérek privátot (korábban kellett volna szólnom).
2021. dec. 31. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mi kéne ahhoz, hogy visszautasítsak egy orált.
2021. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem szereti m, van ilyen
2022. jan. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta szereti amikor csinálom, mindig el is ment.

De csak akkor csinálhattam mikor ő akarta.

2022. jan. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!