Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok prostihoz menni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok prostihoz menni a túl nagy méretem miatt mert eddig mind visszautasított. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a baj nincs barátnőm, se olyan lány jelenleg, akivel tudnék szexelni, így most gondoltam elmegyek prostizni. A túl nagy méret miatt nem vállalnak, 21 cm hosszú es 5 cm vastag. Nem tudom mit csináljak mert vágyom a szexre..

2021. márc. 3. 20:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy nem tudom elhinni, hogy egy sem vállalt. Nagy részüknél ilyen méretű, vagy nagyobb dildók, vibrátorok vannak kint képeken mint "használati eszköz".:D
2021. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Azt is írd le, hogy milyen cuccot tolsz?! 😁
2021. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
5 centi vastag nem egy brutális még én is elbírnék vele... Nem hiszem hogy ez igazi kérdés. Max nem raknád be nekik teljesen, de minden k*rva örül a nagy f@sznak.
2021. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, hogy örülnek a nagy f*sznak. Kikötik, hogy túl nagyot nem vállalnak. Olyat is tudok, aki már 16 felett sem.
2021. márc. 3. 20:56
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem a vastagsága a nagy, hanem hosszra.
2021. márc. 3. 20:57
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezt valahol álmodtad, nem?
2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Itt ez teljesen átlagos :)))
2021. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, elfelejtettem. GyK-n mindenkinek 25+ kupak. Sajnos a valóságban ez bőven a nagy kategória.
2021. márc. 3. 20:59
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

"Nem a vastagsága a nagy, hanem hosszra."


Pont ezt írtam én is. Tanulj meg olvasni és ébredj fel. Nem vastag a tiéd, ergo simán bemegy nem egy termosz méret. És annyit raksz be amennyit tudsz, lehet az 15 cm is. A többi kint marad. Nincs olyan k*rva aki emiatt hazaküld. Biztos, hogy nem vagy kiskorú? Nagyon idiótaságnak tartom és azt sem hiszem, hogy valaki 16 cm-t ne vállalna mert az az ÁTLAG MÉRET.

2021. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Én szivesen cserélnék veled nekem 13 cm hosszú és 3.6 cm vastagságú.


Vegyél szerintem egy pólót, hogy My penis is too big to have girlfriend.


Irigyellek.

2021. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!