Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok prostihoz menni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok prostihoz menni a túl nagy méretem miatt mert eddig mind visszautasított. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a baj nincs barátnőm, se olyan lány jelenleg, akivel tudnék szexelni, így most gondoltam elmegyek prostizni. A túl nagy méret miatt nem vállalnak, 21 cm hosszú es 5 cm vastag. Nem tudom mit csináljak mert vágyom a szexre..

2021. márc. 3. 20:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

az idősebbek nem válogatnak annyira

ha van gusztusod

2021. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
30 alatti jöhetne csak szóba
2021. márc. 3. 21:15
 23/29 anonim ***** válasza:
34%

Recska Bécike, recska!

5 az 1 ellen...:)))

2021. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

akkor mennjél csak 1 szopásra

azt biztos bevállalja bármelyik

2021. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
14%

Mit nem hisztek el ezen...

Egy prostinak az a jó ha minél rövidebb ideig tart, és minél kevesebbet érez belőle.

Nekem is a 40-50 körüliek jutottak eszembe.

Fiatalokból nehéz lesz, esetleg gyakorin találhatsz valakit csak hát ugye kérdés ki van hozzád közel.

2021. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a vergődést, amit ez a troll művel! 😂
2021. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
95%
Ekkora kamut. Köztudott hogy imádják a hosszút, nem is vastag a tiéd szóval nem is probléma hogy befér e. Tényleg szánalmas hogy ilyeneket találnak ki emberek. Találtál egy k*rvát aki nem vállalja a nagyot. Istenem... Van még ezer másik aki meg igen.
2021. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
szívesen segítek neked
2021. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező által linkelt "rosszlány" egy az ezerből...

Mondjuk én biztos nem mennék hozzá, mert semmit sem vállal, de annak megkéri az árát...:) Az a csaj ugyanolyan kamugép, mint a kérdező, aki nem látott még igazi nagy farkat... (sem).

2021. márc. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!