Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megbántanám ha visszaut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántanám ha visszautasítanám?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy házasságban élő nő ismerősöm akivel már régóta szoros barátságot ápolok és az utóbbi időben szexuális megjegyzéseket tett nekem és tegnap közölte hogy szeretne velem szexelni. Ha nem lenne férje, nekem pedig nem lenne barátnőm akkor természetesen szexelnék vele, de így hogyan utasítsam el a közeledését úgy hogy ne bántsam meg?
2022. jan. 25. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
ajánlj engem magad helyett ;)
2022. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
tereld olyan sikra a beszelgetest, hogy ami most koztetek van megromlana ha szexelnetek. mert utana mar nem lenne olyan mint elotte.
2022. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerűen ne utasítsd vissza
2022. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így. Hogy ezt megmondod neki. Ezért nem sértődhet meg, ez nem eshet neki rosszul. Így nem is őt utasítod vissza, csak a lehetőséget.
2022. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért sértődne meg, ha megmondod, hogy mivel házas, így nem szeretnéd?Ez nem miatta van, hanem a körülmények miatt.
2022. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha azzal jössz, hogy, bár nagyon vonzó ajánlat :), nem lenne tisztességes a párjaitokkal szemben, és hogy te hűséges típus vagy, akkor nem fog megbántódni (ha értelmes nőről van szó). Inkább megállapítja magában, hogy végre egy normális pasi. Én ilyennel még nem találkoztam amúgy, és magamból kiindulva biztos kalapot emelnék :D

38N

2022. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Közöld vele hogy rettentően csábító az ajánlata de mivel mindketten kapcsolatban éltek ez részedről nem kivitelezhető. Azt azért tedd hozzá hogy 100-férfiből tudod hogy te vagy az egyetlen aki nem él a lehetőséggel, de neked egy jó barátság többet ér egy rossz dugásnál, és ha nem lennétek kapcsolatban akkor érzelmileg is más lenne mindkettőtök részéről.


Ahogy 6-os válaszoló is írja, párját ritkítja az ilyen férfi és én is kalapot emelek.


39/N

2022. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoros baratsag van, egyertelmu, hogy oszinten elmondhatod. En se fekudnek le vele ilyen helyzetben, nem ertem miert csodalkoznak ezen a hozzaszolo nok. 42F
2022. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy neki van férje, az ebben a helyzetben nem mérvadó (hacsak nem jóbarátod ő is), a nő már döntött, ő szexelne veled! Az is lehet, hogy a férje tudtával, az is lehet, hogy beszámolnia sem kell róla, mert olyan nyitott kapcsolatban élnek, stb..., de ez mindegy is! Itt most az a kérdés, hogy a párodat becsülöd-e annyira, hogy miatta nemet mondj. De arra azért készülj fel, hogy ha egy szexre felajánlkozó nőt visszautasítasz (bármilyen indokkal), az tuti, hogy olyan szinten sértődik meg, hogy onnantól kezdve ott tesz be neked, ahol csak bír. Ha meg mégis belemész, és ráadásul jól is teljesítesz nála, akkor egyrészt rendszeresen kérni fogja tőled, másrészt zsarolhatóvá válsz... Patthelyzet, nem irigyellek!
2022. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!