Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lecserélnétek egy szűz lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecserélnétek egy szűz lányt egy tapasztaltra? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
A lakótársam iránt azóta többet érzek mint barátság mióta együtt lakunk(3 éve) viszont sosem mertem kezdeményezni. Végül nyáron elhatároztam, hogy ha elkezdődik az új félév az egyetemen, kikezdek vele. Ő viszont úgy jött vissza a gólyatáborból ahova felsőbbévesként ment mint felügyelő, hogy teljesen oda volt egy elsőévesért. Először azt hittem, hogy ez hamar elmúlik, mert ő tényleg az a pasi, akiért sokan odavannak ő pedig ezt ki is élvezi és gyakran válogatta a partnereit eddig. Viszont a csajjal olyan megszállott lett, hogy csak róla beszél, más csajt szóba sem hoz, virágot vesz neki, kajálni viszi stb.. ezeket pedig egy csajjal sem csinálta mióta együtt élünk. Mindig csak a gyors dugás, max 1 hónap "kapcsolat" és kész. Engem viszont az lepett meg, hogy novemberben a lány egyik ismerőse elmondta, hogy a csaj szűz és nem is feküdt le még a palival mert félt, hogy elsőévesként csak arra kell a pasinak. Szóval akkor a lakótársam ki tudja mióta nem feküdt le senkivel és ha le is feküdtek november óta akkor sem lehet a csajnak sok tapasztalata és nem nagyon tudhatja mit csináljon egy pasival. (bár, az ismerőse szerint még mindig nem feküdtek le) Ki szeretnék kezdeni vele, és az egyik barátnőm szerint ha megtenném tuti ott hagyná a tapasztalatlan csajt a tapasztalt kedvéért főleg ha nem is szexeltek viszont a másik barátnőm szerint a pasi annyira megszállott hogy tuti elutasítana. Szerintetek merjek kockáztatni? Régóta barátok vagyunk, és nem akarom hogy tönkre menjen a barátságunk ha ez balul sül el:(
2022. jan. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát. Ezalapján a pasi tényleg megszállott.

Aki ennyi energiát öl egy lányba főleg úgy hogy normál esetben 1 hónap alatt letudja. Sajnálom, de ez így felejtős :/


Erre mondják azt hogy elúszott a lehetőség

2022. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Én már bezavarodtam a felénél 24 órája fent vagyok majdnem.

De én tuti a szüzet választanám!

2022. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem kavarnék bele a helyedben, mivel a lakótársad valószínűleg szerelmes. Egy szűz lány is pontosan ugyanolyan jó, sőt sokszor sokkal jobb, mint egy tapasztalt. Páromnak is én vettem el a szüzességét, mégis ezerszer jobb volt màr akkor az ágyban, mint a sokat futott csajok. Ha szerettél volna valamit, akkor eddig megtehetted volna. Viszont erről a vonatról lemaradtál. Majd jön másik.

F35

2022. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Az írásodból az jön le, hogy ez a pasi, ha valakitől akar valamit, tesz.

Érted tett? Bepróbalkozot valaha?

Ha ennyi idő alatt nem, akkor rád barátként tekint. De azt csinálsz amot akarsz, csak szerintem ő már megdugott volna/együtt lennétek, ha akart volna valamit.

2022. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj de buta és naív vagy édes..
2022. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexelt már egy rakat tapasztalt, vagy mondjuk inkább úgy, hogy nem szűz nővel, akiket hamar eldobott. A szűz kislányért meg oda van. Akkor szerinted kidobja egy másik nem szűzért a szüzet?
2022. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazi tipikus gyökér nő vagy! Ha akart volna már rég megdugott volna, de te azt hiszed hogy istenkirálycsászár vagy.

Ha lenne akár egy normális barátnőd is, már rég felnyitotta volna a szemedet!

2022. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!