Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki szűz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szűz, nincs kapcsolata, de nem aszexuális, és jól megvan így?

Figyelt kérdés
Nem fogok privátot írni, csak érdekelne, vannak-e ilyen nők. Én 30-on felüli férfi vagyok, és igazából jól megvagyok így. Nem mondom, hogy egy komoly kapcsolatnak ellene lennék, de egyedül is megvagyok, a szexet meg egyedül is megoldom. Már jópár éve túlléptem rajta, hogy a szűzség "ciki".

2022. jan. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

exem ilyen, bár azért maradt szűz mert nem tudtam elvenni, később meg belefeszült ebbe, annyiban nem aszexuális hogy néha maszturbál, de azt is csak egy pózban


f31

2022. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy értettem, hogy maszturbálás van, tehát nem vagyok aszexuális, csak társ nem feltétlenül kell a szexhez.
2022. jan. 18. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, viszont én fictoszexuális vagyok. Azaz csak fiktív karakterekhez vonzódom szexuálisan.


26/N

2022. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Izé... a szexet hogy oldod meg egyedül? :D S igen vannak 30 feletti szűz nők is, de talán pont azért mert a) vagy nem akarnak kapcsolatot, sem szexet, b) akarnának de eddig nem volt olyan "kérőjük" aki nekik is bejött volna (kevésbé valószínű hogy egy random idegen teljesíteni fogja az elvárásaikat, de azé' sok sikert :D )
2022. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3, akkor ezek szerint most kellett itt gyakorin megkapnom a diagnózisom? :D
2022. jan. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok. Nagyon jókat maszturbálok és amíg nincs megfelelő személy, addig nem igényem a partnert. Volt már pár szerelmem, akiket nem érdekeltem, velük szívesen együtt lettem volna... De csak azért, hogy legyen valaki, nem fogok összejönni valakivel. Így legalább biztos nem leszek terhes, nem kell gyógyszert szednem, meg amúgy is teljes mértékben kielégít a maszturbálás is. Nem is tudon elképzelni, hogy ennél jobb lehet, mert így magammal foglalkozok, ismerem, hogy a testem mire vágyik.
2022. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!