Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem annyira?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem annyira?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, a barátom által sosem tudtam eljutni a csúcsra. Mikor a kezével simogat ott lent szinte egyáltalán nem élvezem, hiába mutatom, mondom neki, hogyan lenne jó akkor sem. Orálisan eddig 3x engedtem neki talán (kicsit szégyenlős vagyok még) és azt eléggé élveztem, de akkor sem tudtam elmenni lehet több idő kellett volna. Szerinte azért van ez, mert tudat alatt gátak vannak bennem amik által nem tudom úgy elengedni magam… 18/L

2022. jan. 23. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert a barátod bèna.
2022. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Lehet a gátak miatt is akár, de ez tipikusan az önjelölt Szexológusok vesszőparipája.

Persze van sok eset,mikor tényleg ez az oka. Egy jó szerető gyorsan oldja a gátakat is, hamar ellazít (mert ez is kulcsfontosságú, főleg egy kevésbé tapasztalt nőnél)


Az is lehet h nem elég ügyes vagy lelkes a pasid. Ha majd úgy alakul, én szívesen megmutatom milyen, amikor valaki kellő lelkesedéssel, tisztelettel és tehetséggel érint meg .


Ha gondolod én itt leszek, írj bátran.

2022. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy szégyenlős..?
2022. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt már szűz barátnőm én többször el tudtam juttatni a csúcsra 😁 ha nem vagy olyan messze tőlem szívesen megmutatom hogy kell csinálni. 20/F
2022. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hiába pontozzátok lebaz első válaszolót, igaza van. A barátod magyarázata a gátakról nagyjából 20%-ot tesz ki, a maradék az ő bénaságából fakad. Persze nyugtathatja magát ezzel, csak így sose fogsz a csúcsra jutni. Válts partnert.
2022. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Persze, csakis a pasi lehet hibás mindig, nem a csaj, hogy bevan feszülve, meg amúgy nem is izgul fel a pasijára.
2022. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül gond nélkül megy, akkor vagy igaza van és türelem, vagy valami nem stimmel köztetek / vele. Azt írtad, hiába mondtad hogy kéne. De próbálkozott, rád figyelt? Arra is gondoltál, hogy több idő kellett volna? Miért nem volt? Kin múlott?
2022. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és rohadjon meg mindenki, aki ajánlkozik!
2022. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

9:04-es!

Miért rohadjanak meg? Mert te sem érsz többet mint egy gyorstüzelő ragyás incel..?


Inkább szenvedjen még éveket szegény lány úgy, hogy azt sem tudja milyen a jó petting/szex? Egy tehetségtelen valakivel akarod belehajszolni az aszexualitás/frigiditás mocsarába?

2022. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9es

De ezzel van itt a gond, hogy miért csak a férfit hibáztatod? Ez rendkivül toxikus hozzáállás. Mindig csakis a férfi a béna, de csodálkoztok, hogy sok az incel...

2022. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!