Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem annyira?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem annyira?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, a barátom által sosem tudtam eljutni a csúcsra. Mikor a kezével simogat ott lent szinte egyáltalán nem élvezem, hiába mutatom, mondom neki, hogyan lenne jó akkor sem. Orálisan eddig 3x engedtem neki talán (kicsit szégyenlős vagyok még) és azt eléggé élveztem, de akkor sem tudtam elmenni lehet több idő kellett volna. Szerinte azért van ez, mert tudat alatt gátak vannak bennem amik által nem tudom úgy elengedni magam… 18/L

2022. jan. 23. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszél arról, hogy a srác ilyen paraméterekkel bír. Szerintem normális választ adtam, de ezt a kérdező eldönti. Oké, azt elismerem, hogy van bennem férfi szolidarítás a srác felé. Én kifejezetten béna voltam elsőre, de nálunk mégis működött.


Arról meg, aki egy max.18 éves lánynak erre a kérdésre ajánlkozással válaszol, lehessen már ez a véleményem.

2022. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vis Maior ***** válasza:
100%
A kulcsszó a türelem: legyetek együtt, élvezd a barátod érintését, ne azon görcsölj, hogy miért nem jobb, nem rohantok sehová. Ha pedig magadnak megy, akkor játszhattok együtt, játssz magaddal miközben ő is ott van, úgy azt is látja hogy jó neked és te is jobban élvezed majd :)
2022. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!