Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, van aki szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, van aki szokott análisan szexelni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran csinálod popsiba? Jó döntés? Van hátránya? Mennyire élvezed? Minden normális választ fel fogok pontozni és köszi, hogy válaszolsz. Privátot is olvasok.

2022. jan. 20. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az első szex análisan volt, de rá egy héttel már punciba is megtörtént.
2022. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
19%
Hogy egy jéghideg mit kérsz??
2022. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi párommal először análba csináltuk pár hónapig, mivel vaginizmusom volt, de én már nagyon szerettem volna vele lefeküdni és ő is velem.
2022. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen és nagyon élvezem.Terhesség nem lesz.
2022. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Csak aranyér :D
2022. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Én mar kezdetektől fogva jobban élveztem, ha a fenekemmel játszom, aztán mondhatni hamar elvesztettem a szüzességem, de utána kb csak análoztunk barátommal, én is és ő is sokkal jobban élvezte, aztán volt egy pasi akinek mondani sem kellett, ő ajánlotta fel, meg még volt ez az, de összességében szinte minden pasi örült amikor mondtam, hogy inkább hátulra. Jelenlegi barátommal is rendszeresen így szeretkezünk.
2022. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
#7! Most mennyi vagy?
2022. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, eddig mind a három kapcsolatomban és alkalmi szexpartnerekkel csak anális szex volt. Szeretem érezni, hogy belémélveznek. A punci szüzességemet azzal szeretném elvesziteni, akivel igazán szerelmet érzek. De általában a pasik örülnek, hogy ha elmondom csak popsiba akarom.


18L

2022. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen, én szoktam, nagyon imádom
2022. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes... Miért nincs ilyen csaj most itt mellettem? 🤔

Hol vannak ezek a lányok?

2022. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!