Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorstüzelők, szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorstüzelők, szoktatok análisan szexelni? Bírjátok?

Figyelt kérdés
Sajnos gyorstüzelő vagyok, 2-3 percet bírom punciba. Az anál szex nem izgatott sosem, sőt. De a parneremmel szóbajött, hogy nyitott lenne rá, és ezzel megmozgatta a fantáziám. De félek, hogy mivel a popólyuk mégszűkebb, 3 lökést bírnám, arra pedig kár rákészülni. Valaki tapasztalat, mennyire bírjátok popóban?

2021. szept. 17. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Popóban tovább bírom, mert furcsa mód az erősebb stimuláció nem jelenti azt, hogy hamarabb is megyek el. Amikor a punci finomabban simogat az sokkal izgatóbb. A fenéknek meg csak a bejárata szorít, de az meg annyira, hogy néha már fáj. Plusz ugye a makkomhoz hozzá se ér így meg nem élvezek el annyira könnyen.
2021. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Popóban tovább bírom, mert furcsa mód az erősebb stimuláció nem jelenti azt, hogy hamarabb is megyek el."

Értem miről beszélsz, ebben reménykedek, hogy nálam is így lesz. A kezemmel vagyok így én is, hogy hiába szorítok rá erőből, nem jelenti azt, hogy hamarabb is végzek. Mostmár egyre jobban izgat a dolog, remélem nem gondolja meg magát.

2021. szept. 17. 10:08
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Hányszor fogod megkérdezni?
2021. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt hogy a párom amint behelyezte, még be se ért tövig a farka már el is élvezett. De igy hat év után birja már kb 10 percig
2021. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Amit az első válaszoló ír, az nagyon is igaz. Bizonyos szempontból valóban szűkebb, beljebb haladva viszont pont nem annyira intenzív érzés. Egy párszor mindenképpen érdemes kipróbálni szerintem, ha a partnered is nyitott a dologra, aztán meglátod, milyen érzés. Mondjuk a legelsőnél mindettől függetlenül könnyen lehet, hogy hamar elélvezel, de nem is a fizikai inger, hanem inkább a tudat meg az újdonság varázsa miatt. :)
2021. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#1 Már bocsánat, de neked van bármi anatómiai fogalmad?😅

A végbélnyílás nem olyan, hogy mögötte valami üres térbe kerülsz, mint egy lufinál, ugyanúgy megy végig a szűk végbél hengerfala belül, bármilyen mélyre hatolsz be. Igaz, a záróizom szűkebb, de a hüvely bejárata is, hiszen mindkettő zár egy testnyílást.

2021. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak elkeseriteni utolso, de a vegbel belul sokkal kevesbe szuk, mint egy punci. Nezz meg egy anatomiai kepet es latni fogod, hogy bizony a vegbel falai nem ernek ossze. Masreszt nyultam mar fenekbe es a sajatomba is igy tudom, hogy nagyjabol milyen erzes. Szoval ha anatomiai ismereteket akarsz nekem oktatni akkor eloszor tajekozodsz te is a temaban. #1 voltam.
2021. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, ugye, hogy a hüvely izgalmi állapotban kitágul? Amiket látsz, hogy összér a fala a rajzokon - igen, nyugalmi állapotban. Ahogyan alapvetően egyébként a végbélfal is összeér.
2021. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Rajtad múlik mennyire fogod bírni. Gondolom tudja a partnered hogy ne órákig tartó manőverre számítson. Ha téged is izgat a dolog meg őt is akkor próbáljátok ki.
2021. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amellett pedig lehet, hogy a saját fenekedbe dugtad már az ujjadat, de hogy nő hüvelyébe még nem, az biztos.

Egyszer majd próbáld ki, hogy milyen ujjazni egy puncit, és milyen egy feneket. Akár egyszerre is.

2021. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!