Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Valaki csinált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki csinált már olyat hogy análisan felhelyezett egy műpéniszt magának és azt bent hagyta hosszabb ideig (akár órákra) és úgy ment ki közterületre, boltba stb…?

Figyelt kérdés

Ki meddig bírta magában tartani maximum? Én egy 15-20 perc után már azt érzem mint ha WC-re kellene mennem (érthető okokból) és így kicsit nehéz magamba tartani. :) Illetve milyen érzés így kimenni nyilvános helyre hogy Te tudod hogy benned van de más nem tudja? Nagyon fura?


Én most akarom kipróbálni ezt és kíváncsi vagyok rá. :)


24/L


2021. aug. 22. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen még nem jutott eszembe, bár nekem csak plug van, de elég ha az ágyban előkerül.
2021. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
csak anál plugot próbáltam, de hosszú távon az is kellemetlen volt. látszott szerintem a járásomon is és a síkosító meg folyt a fenekemnél így konkrétan végig fura érzésem volt ott.
2021. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom ezt hogy gondoltad, bennem csak a plug marad meg, dildó nem, mivel szorít az ánusz és azonnal kilökődne. A plugoknak meg a kialakítása olyan, hogy ne tudjon kicsúszni. Szóval nem értem a kérdést, nem tudom hogy lehetne kivitelezni egy ilyet. De lehet léteznek olyan anál dildók, amiknek a kialakítása segít hogy ne csússzon ki, passz.

Pluggal volt már hogy elmentem orákra a városba. Izgató volt, hogy nem tudta senki hogy bennem van. Na meg hogy a partnerem se és megleptem vele. Előnye hogy utána könnyű análozni mert már kitágul a popsi, így kb mehet azonnal oda is

2021. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as. Igazából a bugyim elég feszes így bent tartja ez az egyik titok a másik meg hogy nem az átlag hosszúságú a dildóm. :)
2021. aug. 22. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem akarok annyira kitágulni, így nem csinálok ilyet.
2021. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Elmebetegek.
2021. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Prosztataizgatót szoktam bent hagyni hosszabb időre, és sétálok is vele, de csak házon belül. 28/F
2021. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Az anál az tabu.
2021. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gond nélkül a helyén marad, ha felveszel rá valamit. Akár órákra is. Ha viszont orgazmusod van, az izomösszehúzódások miatt kilökődhet így is. De erre is van megoldás! Bele kell ülnöd vagy guggolnod egy dildóba, abból garantáltan nem mászol ki és addig marad bent, amíg ki vagy kötve.


Kettesnek: Folyás ellen jó minőségű szilikon bázisú síkosítót kell használni.

2021. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!