Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves nőként szűz vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként szűz vagyok és emiatt már cikinek érzem magam sokszor. Mit lehet tenni ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Nem akarok holmi idegen vagy ismerős pasival alkalmiban vagy barátság extrák dologban elveszíteni. Sokan nem gondolják ezt rólam, mert eléggé extrovertált nagy szájú csaj vagyok. Egyedül a barátaim tudják, hogy szűz vagyok, viszont ők meg tapasztaltak már és amikor a szex a téma én nem tudok mit hozzá fűzni és ezt cikinek érzem. Mintha ki lennék rekesztve
2022. jan. 19. 13:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Szard le őket, az igazira 83 éves korodig is megéri várni, aztán 84 évesen majd legfeljebb összejössz Bence bácsival a szomszéd szobában az otthonból.
2022. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Aztán szírohamban meghal mire odajutnának. XD
2022. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ahogy írták szard le. Te is és a barátaid is tulgondoljátok ezt. Te magánügyed. Ha majd téged zavar, akkor kezdj el gondolkodni rajta.
2022. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Majd találsz egy normális srácot, és szerelemben elveszíted, amit úgy gondolsz, hogy már el kellett volna veszíteni. Egy hülye példával élve; ez nem olyan, mint az oltás, hogy nem kötelező, de mégis az! :D
2022. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
87%
Ismertem egy csajt. Amikor en kavartam vele 24 volt. O is szuz volt meg. Honapokig huztuk egymast, hol o engem, hol en ot. Aztan egyszer atmentem hozza, es a kerti bungaloban egymasnak estunk. Veresre harapta a szamat az izgalomtol , es zihalt mint allat, de a vegen meg sem engedte meg, hogy belenyuljak a bugyijaba. Nem en voltam az igazi, gondolom. A lenyeg, hogy ezutan mar annyira nem erdekelt, es szep fokozatosan elhult koztunk minden. Mar beszelni se beszelunk.
2022. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

Idősebb vagyok, mint te. Férfi és még szintén tapasztalatlan e téren. Lett volna lehetőségem szexre, de nem mentem bele, mert nem tudtam szeretni azt a lányt. Vele elég sokan voltak már...

Szerelmes sem voltam még, mert rengeteget küzdöttem a személyiségemmel.

Szerintem ne aggódj a szűzességed miatt. Minden élet egyedi. Megvannak az okai, hogy miért vagy még szűz.

Elgondolkodtam még valamin: mennyivel lennék értékesebb, ha szeretkeztem volna már? Semennyivel. Aki eszerint ítél meg valakit, eleve túl hamar ítél. Nem kell vele foglalkozni.

Szerintem értékes, hogy szűz vagy. Gondolj rá így. Add oda magad annak a férfinak, aki kiérdemli ezt az értéket, ami te vagy.

2022. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

1) Nem vagy kirekesztve (ez szinte biztos)

2) Vágyni nem elég rá. Tenni is kell, akkor is ha marhára kellemetlenek az első lépések.

3) Fejlődni csak a komfortzónán kívül lehet

4) Ha egyedül félsz, én szívesen fogom kezed a járatlan ösvényen. (Halványan emlékszem még mikor szűz voltam,hogy miért szorongtam)

2022. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%
😘 Ezt kifejtettem:
2022. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem ciki sokkal inkább értek!
2022. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%

#6


Én 22 évesen voltam először nővel. Akkoriban elég félénk voltam, alig tudtam nővel beszélgetni is, a családom aggódott, de idővel belejöttem a dolgokba. Volt olyan életszakaszom, amikor hosszú évekig voltam egy nővel, együtt éltünk, több ilyen is volt, de volt olyan is, amikor egyiktől mentem a másikba, csak "barátkoztam" velük. ;) Jelenleg, közel egy éve egy nővel vagyok, kölcsönös szerelemben, rajongásban, és a szexben is egy nyelvet beszélünk.


A hím vagy férfivá érik, vagy marad félénk kisfiú egész életére.

2022. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!