Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves nőként szűz vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként szűz vagyok és emiatt már cikinek érzem magam sokszor. Mit lehet tenni ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Nem akarok holmi idegen vagy ismerős pasival alkalmiban vagy barátság extrák dologban elveszíteni. Sokan nem gondolják ezt rólam, mert eléggé extrovertált nagy szájú csaj vagyok. Egyedül a barátaim tudják, hogy szűz vagyok, viszont ők meg tapasztaltak már és amikor a szex a téma én nem tudok mit hozzá fűzni és ezt cikinek érzem. Mintha ki lennék rekesztve
2022. jan. 19. 13:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Szard le őket és írj rám😏
2022. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
14%

A szüzesség csak a nagyon vaskalapos keresztényeknél érték, ha nem ismerik az óvszert. Náluk is csak kb 20 alatt.


Szerintem egyáltalán nem ez alapján lesz egy ember értékes/értéktelen vagy jó/rossz, hanem h mit tesz másokért

2022. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%

Én 36 voltam, a feleségem 28, amikor együtt elvesztettük a szüzességünket 8 éve. Egem nem izgat, hogy nem voltam mással, nem gondolnám, hogy fontos dolgokból kimaradtam volna.


44F

2022. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
Vannak a szexuális vágynak fokozatai. Egyik szélsőségességet sem tudom megérteni.
2022. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem muszáj beszélgetned velük ha ilyen a téma
2022. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%
aki 24 évesen szűz, az PÉLDAKÉNT áll a többi lány előtt, IGÉNYES, értékes és kivételes lány, a szó igazi értelmében LEÁNYZÓ. Nagyszerű! Igazi FÉRFI ilyet keres.
2022. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
80%

"PÉLDAKÉNT áll a többi lány előtt"

Na, persze! :D A legtöbb kamaszlány már alig várja, hogy legyen valami valamelyik osztálytársával, vagy szomszéd fiúval, aki teszik neki. Tisztelet a kivételnek!

2022. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16%
12-es, a nagy szádat befogod vagy én ragasztom be!!! HOGY MERÉSZELED a keresztényeket vaskalaposnak nevezni? Hány árvát, szegényt, beteget gondoznak ők? Ne kerüljön rá sor, de majd ha a te szaros segged is esetleg öreg korodban egy szerzetesnővér mosogatja az elfekvőben, akkor majd nem ócsárolod a keresztényeket! Addig meg én tiltom meg! A szüzesség kereszténységtől függetlenül ÉRTÉK és KINCS, azt a házasságig őrzi egy ÉPESZŰ normális ember, a korcs elfajzott gondolkodásokra meg nincs szükség, az az emberiség szégyene. A nászéjszakán kell egysmásnak adnia magát két embernek.
2022. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
66%
A korábbi válaszoló által vaskalapos keresztényeknek nevezett ÉRETT és PÉLDAÉRTÉKŰ emberek szűzen hűzasodnak, normálisan élnek egy életen át, több gyermeknek adnak életet, akiket egészséges környezetben nevelnek fel és az ilyen családok a társadalom szilárd alapjai. Ellentétben a rohadt szabados szexet hirdető állatias eszmékkel és az azokat képviselő szexuálisan szenvedélybeteg emberekkel, a bölénycsordában több a tisztelet a másik nem felé, mint náluk. Bocs.
2022. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
28%

Úgy bírom amikor a "keresztények", az elfogadás bajnokai jönnek ide hogy "aki nem ert egyet velem annak kuss a neve" 😂😂

Nem tudom rémlik-e az a tanítás hogy ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel. Segítek értelmezni: hiába ócsárol téged a másik te kedves maradsz hozzá. Úgy látom lehet még tanulni 😃

2022. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!