Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves szűz fiúnak lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz fiúnak lehet még esélye barátnőt találnia?

Figyelt kérdés

Szerintem nekem sosem lesz barátnőm. Szeretnék ismerkedni, de nem tudok hol nem járok sehova. Meg ha járnék is, tuti hogy nem tudnék kialakítani semmit.

Sok jóból kimaradtam már ugye hogy nem volt barátnőm eddig?


2022. jan. 17. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
🥱💤💤
2022. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán van sok esélyed.
2022. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van, csak tenni kell érte. Ha már akkora a zűr, én a pszichológust, szexuálpszichológust sem vetném el.

De lehet csak annyi van, hogy ha elkezdenél közösségbe járni, fejlődnének a szociális készségeid, végül összejöhetne egy hozzád illő csajszi.

Ha viszont az első aktustól is van egy blokk, ami ilyenkor gyakori, azon egy prosti felkeresése is segíthet. De ez utóbbi önmagában nem.

Sajnos én is hasonló cipőben járok, csak vsn egy az életemet megnehezítő betegségem, ami nem latszik, de ha megtudják, az nagy hátrány az egészségesek közt. Ez egyfajta testi fogyaték. Erősebben sérültet is kereshetnénk, de úgy érzem, azzal egymast húznánk le.

De ez mellékszál, ha neked nincs ilyen bajod, akkor az elején leírt opciókon gondolkozz.

2022. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nincs esélyed. És főleg NE ÍRD KI TÖBBET!!!!!

Lúzer...

2022. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bástya, ne feledd...Egy igazi férfi sosem veszít ;) Ezért nem vesztetted még el a szüzességed sem.
2022. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Alapítsatok már egy közös klubot magatokatnak ahol hisztizhettek..
2022. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Lenne bele napi minimum 3 tag, ha nem ugyanaz írja ki mindig a siránkozást :D
2022. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!