Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szomorúak lennétek ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorúak lennétek ti is amiatt ha nem lett volna még barátnőtök 24 éves korotokra?

Figyelt kérdés

kb 5 éve szeretnék már nagyon barátnőt, de csak csalódások jutnak, meg viszonzatlan szerelem

Esélyt sem adnak a lányok, pedig szerintem nem vagyok rossz ember, sőt ahogy látom hogy milyen fiúk vannak meg hogy bánnak a barátnőikkel én szerintem 1000x jobb lennék.


2021. jún. 19. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van jó dumád? Magabiztosságod és kisugárzásod? Ezek nélkül sokáig agglegény maradsz. Ha meg traumáid vannak kérj pszichológus segítséget
2021. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 5 éve szeretnék már, akkor igen. Szerintem először magaddal legyél kibékülve, akkor lesz egy erős, pozitív kisugárzásod. Ha van lehetőség és tetszik a lány, akkor ne félj kezdeményezni.
2021. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, lényegében 15 évesen eldöntöttem , nekem nem lesz senkim, rossz, mert nincs kihez szólni, nincs kit megölelni, csak a párnámat vagy néha az autómat, nagyon rossz, de személyiséget már nem lehet kialakítani, egy unalmas ember nem kell senkinek.
2021. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló itt a szitu, csak én már 19 éves korom előtt is akartam. Szarügy? Igen. Igazságtalan az élet? Igen. Érdekel bárkit is a rinyálásunk? Nem. Két választásunk van, beletörődünk és maradunk depisek, vagy megpróbálunk változtatni. Ezutóbbi már azért nehezebb. Főleg hogy elég általános tanács a "majd jön az magától csak légy nyitott/kiegyensúlyozott" stb egyéb bullshitek. Hát nekem sem jött magától. És részben a vírus miatt, részben meg mert már megyünk ki az állandóan bulizók korából, egyre kevesebb lehetőségem van ismerkedni.


Neked kell elsősorban segíteni magadon, senki nem fog helyetted becsajozni neked. Amit az első írt abban van igazság, dehát nem olyan ez hogy elődönti az ember és másnap új személyiséggel ébred fel. De próbálkozni kell.


Én elkezdtem önfejlesztő könyveket olvasni, sok a bullshit de vannak amik segítenek. A leírásod alapján kezdd Mark Ronson "Nincs többé jó fiú" c. könyvével. Ez biztosan segít majd valamennyit. Emellett igyekszem változtatni a gondolkodásomon, és arra gondolni, kilépek a komfort zonambol, önfejlesztek, ennek meg lesz az eredménye. Aztán reddit/seduction alatt is vannak jó kis postok, bátorítások leszólításra, elutasítás elfogadására stb.


(Továbbá én valószínűleg pszichológushoz is el fogok menni olyan komoly depieim vannak.)


Hajrá!

2021. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!