Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén, ha 24 éves koromig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ha 24 éves koromig egy barátnőt sem tudtam összeszedni akkor már nem sok esélyem van normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni, nem tudom mi van velem, de kapcsolatot nem tudok kialakítani. Pedig sok mindenkinek szimpatikus vagyok, de a beszélgetés nem megy, nagyon zárkózott, izgulós, félénk vagyok.

Szerethet engem lány így?


2021. nov. 4. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Még hányszor fogod ezt megkérdezni?
2021. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ezt tapasztalatból mondom. Esetleg még annyit meg lehet próbálni hogy buli és pia. Hátha.
2021. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
De igen, ha még 4 éven át, napi 3X kiírod ide ezt a nyomorult kérdést! Hajrá csődör!
2021. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Valóban,a kommunikáció a kezdet.Hogyan kommunikáltál eddig?Hogy érettségiztél vagy hogy kaptál szakmunkás bizonyítványt,ha nem tudtál kommunikálni? Valamikor,lehet,hogy fog szeretni lány.Első lépésként keress egy csoportot,ahol,hasonló érdeklődésűek vannak.Csak van valamilyen hobbid.Akkor valamelyik civil szervezet vagy párt,ahol jelentkezned kellene!Onnan már mennie kellene a dolognak!
2021. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Konzultálj a 30as szűz pasassal aki itt szokott sajnálkozni.
2021. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerethet, de dolgozni kéne magadon. Nem vagy elveszve 24 évesen, nyugi. Mindenekelőtt érdemes lenne terápiára (pl. csoportterápiára) járnod, hogy jobban megismerd magadat és rendbe jöjj magaddal.
2021. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha újabb 24 évig csak picsogsz és sajnáltatod magad akkor nem lesz. Ha emberi kapcsolatokat ki tudsz alakítani akkor előbb-utóbb nővel is sikerülni fog.
2021. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

24 évesen nem volt nőd?

Ketrecben élsz bmeg?

Nem jársz dolgozni vagy tanulni?Soha nem botlottál még nőbe?

Ezt nem értettem soha.Itt élünk az utcában emberek között.A városban.A munkahelyen.A bevasárlóközpontokban,a szórakozóhelyeken,a strandokon.A sportlétesítményekben,a suliban a tököm tudja még hány helyen.Úton útfélen nőkbe botlasz.Nők meg ferfiakba.Már szinte rádmásznak.Beszélgetnek.Kérdeznek.

Egyszerűen már néha ott vagyok,hogy hova lehetne elmenekülni,ahol egyedül vagyok.Csak egy kicsit.Icipicit.

Erre előkerülnek ilyenek.Mintha egy szigeten élne...

Most komolyan.

2021. nov. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha neten sajnáltatod magad, ahelyett hogy próbálkoznál csajozni, akkor egyértelmű a válasz: 0 az esélyed, vagy arra vársz, hogy egy lány bekopog a szobádba és megkérdi lehet-e a barátnőd?
2021. nov. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Esély van rá de változtass rajta hogy legyen.Ne legyél félenk.Tudj beszelgetni.
2021. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!